Projektant fotovoltaických systémů

Karlovy Vary

Informace
NÁPLŇ PRÁCE

Kontrola zakázek a podkladů od obchodníků

Rozpracování projektu na dílčí úkoly

Koordinace a řízení projektů ve všech jeho fázích (vývoj, výstavba a uvedení do provozu)

Příprava a technická pomoc při realizaci projektů FVE

Kontrola podkladů a dokumentů pro získání dotací - návaznost na práci projektanta FVE systémů

Řízení subdodavatelů na stavbách

Dohled na kvalitu a dodržování bezpečnosti

Zodpovědnost za dodržování termínů a kvality projektů

Komunikace s regulačními úřady, energetickými společnostmi a provozovateli distribučních soustav a zákazníky

Úzká spolupráce s obchodníky, revizním technikem a dispečerem montážníků
Co od vás očekáváme
POŽADUJEME

Schopnost navrhnout elektro řešení zapojení FVE

Schopnost navrhnout JPS včetně úpravy přípojného bodu

Přehled a zkušenosti v oboru fotovoltaiky

Znalost solárních a fotovoltaických systémů

Technická zdatnost

Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §8 (v minulosti vyhláška č. 50/1978 Sb.)

Dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu a vést lidi

Spolehlivost, pečlivost a schopnost prioritizovat

Znalost MS Windows a MS Office

Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič a ochota cestovat po projektech

VÝHODOU

Znalost procesu dotačních programů pro fotovoltaiku

Znalost procesu vydávání stavebních povolení

Znalost práce s MS Office a zkušenosti s prací v programech pro návrh FV systémů
Co vám nabízíme
NABÍZÍME

Práce na plný pracovní úvazek s nástupem ihned

Dynamické prostředí a různorodé projekty

Služební telefon, notebook

Smlouva na HPP nebo OSVČ

Mzda odpovídající individuálním zkušenostem a dovednostem

25 dnů dovolené

Zázemí stabilní české firmy a přátelskou atmosféru

Detaily o pracovním místě:
Firma: WeldingPro Group s.r.o.
Lokalita: Karlovy Vary
Odvětví práce: Technika, elektrotechnika, energetika
Pracovní pozice: Projektant fotovoltaických systémů
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant fotovoltaických systémů ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě WeldingPro Group s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Karlovy Vary - Technika, elektrotechnika, energetika