Kontrolor kvality

Říčany u Prahy, Říčany

Náplň práce

  • vstupní kontrola: tyčový materiál - přířezy, obráběné díly, svařované sestavy, díly po kooperaci
  • výrobní kontrola - kontrola prvních kusů, mezioperační kontrola, konečná kontrola
  • řešení neshod - interní, dodavatelské
  • práce na 2 směny (ranní, odpolední)
Váš profil
  • ÚSO vzdělání strojírenství, maturita
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost použití běžných komunálních měřidel (dutinoměr, hloubkoměr, výškoměr)
  • čtení technických výkresů dílů i sestav (strojírenských) - jedná se hlavně o svařence a obrobky
  • znalost systému Palstat a Navision BC výhodou
Naše nabídka
  • 13. plat
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pravidelné čtvrtletní bonusy
  • dotované obědy ve firemní kantýně
  • příspěvek na dovolenou až 10 000,- Kč za rok
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • účast na pravidelných firemních akcích

Nástup dle dohody.

V případě zájmu mi prosím zašlete životopis. Budu se těšit na Vaše reakce.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • 13. plat

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Říčany
Odvětví práce: Kvalita a kontrola jakosti
Pracovní pozice: Kontrolor kvality
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Říčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor kvality ve městě Říčany? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.