Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Znojmo

Znojmo

bauMax - špička mezi hobby markety
- vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve
které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se
rozvíjet.
Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho
týmu - Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
  • vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
  • řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
  • zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
  • plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
  • zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme

  • minimálně SŠ
  • praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
  • samostatnost, zodpovědnost
  • profesionální jednání a vystupování
  • prozákaznický přístup

Nabízíme

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • HPP s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • sociální program a stravenkový paušál
  • docházková prémie
  • slušné jednání a vstřícné chování
  • zázemí stabilní a mezinárodní firmy
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš
životopis spolu s telefonním kontaktem na email: .
Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl
pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za
pochopení.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: bauMax/BM Česko s.r.o.
Lokalita: Znojmo
Pracovní pozice: Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Znojmo
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 7. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Projektový manažer/manažerka
Práče - DAKO Brno, spol. s r.o.
Ostraha ve Znojmě
Znojmo - Aaron guard s.r.o.
Úklid bytových domů Znojmo
Znojmo - Andulka services s.r.o.
Konzultant O2 prodejny (m/ž)
Znojmo - O2 Czech Republic a.s.
Finanční expert, Znojmo
Znojmo - Česká pošta, s.p.
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Znojmo - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Úklid Znojmo Přímětice 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Znojmo - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
SPECIALISTA ELEKTRO| 40-60 tis. + 13 plat
Znojmo - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
VEDOUCÍ BACK OFFICE | AŽ 45 000 KČ
Znojmo - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč

Práce Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Znojmo: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Znojmo?

Práce je nabízena v lokalitě Znojmo.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy bauMax/BM Česko s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce vedoucího pobočky (ž/m) - Znojmo ve městě Znojmo? Pošlete svůj životopis firmě bauMax/BM Česko s.r.o. ještě dnes.