Zaměřovací technik

Děčín
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 28 000 - 50 000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce: Želenická č.p. 1540/13
Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE
- zaměřování oken, dveří a doplňkového sortimentu u zákazníka
- komunikace se zákazníkem
- doplňkové služby (seřízení oken, drobný servis)
- práce s technickou dokumentací

POŽADUJEME
- ŘP sk. B podmínkou
- technické myšlení
- komunikační schopnosti
- samostatnost a organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- technické vzdělání výhodou, ne podmínkou

Pozice je vhodná i pro absolventy a osoby bez praxe v oboru.

NABÍZÍME
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- výkonnostní finanční ohodnocení
- úplné zaškolení a zapracování
- služební vozidlo
- volné víkendy a svátky
- příjemný kolektiv
- benefity (zaměstnanecké slevy, firemní akce, prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké apod.)

PRVNÍ KONTAKT: pošlete životopis na

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: SVĚT OKEN s.r.o.
Lokalita: Děčín
Pracovní pozice: Zaměřovací technik
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 - 50 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
IT support
Děčín - VersaCo s.r.o.
Technolog (A10957)
Děčín - Hofmann Wizard s.r.o.
Obchodně technický zástupce
- Děčín - Silike keramika, spol. s r.o.
Distributor zákaznických novin (ž/m) – Boletice nad Labem (okr. Děčín)
Děčín - Kaufland Česká republika v.o.s. | 125 Kč - 180 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | pro ČECHY
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 65 000 Kč
OBALOVÝ LOGISTIK| I PRO ABSOLVENTY
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 40 000 Kč
ZÁKAZNICKÝ SERVIS | NUTNOST NĚMČINY
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 37 000 Kč
Děčín - Hofmann Wizard s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ| MOŽNOST HO
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 38 000 Kč
012 - Přípravář kartonáže se mzdou až 28 300 Kč m/ž
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 27 900 Kč - 29 500 Kč
007|| Sladká nabídka práce: Mzda 27 000 Kč. m/ž
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 26 000 Kč - 27 000 Kč
SEŘIZOVAČ TEAMLEADER
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
IT support
Děčín - VersaCo s.r.o. | 32 000 Kč - 35 000 Kč
BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALISTA | R&D
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 68 000 Kč
009 - Montážní dělník s elektrosoučástky v Děčíně m/ž
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 24 800 Kč - 26 300 Kč
HR MANAGER| SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 70 000 Kč
TRADE MARKETING MANAGER
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 75 000 Kč
DPP - odpolední úklid - Děčín (CENTRUM)
Děčín - Aseta Cleaning a.s. | 7 000 Kč - 7 000 Kč
013 / Operátor výroby s kabely - práce v Děčíně - HPP m/ž
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 28 700 Kč - 30 700 Kč
016/ Výrobní dělník s hliníkem v Děčíně +38.200,- A VÍCE m/ž
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 38 200 Kč - 46 700 Kč
Specialista CTP, nepřetržitý provoz, 12h směny
Ústí nad Labem - SEVEROTISK s.r.o. | 28 000 Kč - 33 000 Kč
ERP SPECIALISTA
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment
10 DŮVODŮ proč být poradcem v Allianz Pojišťovně (M/Ž/X)
Děčín - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 45 000 Kč - 60 000 Kč
ZÁKAZNICKÝ SERVIS | NUTNOST POLŠTINY

Práce Zaměřovací technik: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Zaměřovací technik?

Práce je nabízena v lokalitě Děčín.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 28 000 - 50 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy SVĚT OKEN s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zaměřovací technik ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě SVĚT OKEN s.r.o. ještě dnes.