ZÁMEČNÍK - RANNÍ SMĚNA

Hořenice

Společnost VODA
CZ s.r.o. hledá do rozšiřujícího se týmu, pracovníka na pozici "ZÁMEČNÍK“.

VODA CZ
s.r.o. je vodohospodářská společnost, která byla založena v roce 2002.
Realizuje jak malé domovní ČOV, tak i dodávky rozsáhlých technologií.

Zámečník – ranní směna

Náplň
práce:

- montáž ocelových konstrukcí

- montáž potrubních systémů

- příprava komponent pro montáž

- práce v kovovýrobě

- svářečské práce

Požadujeme:

- vyučení technického směru

- praxe na obdobné pozici výhodou

- schopnost pracovat s technickou
dokumentací

- schopnost pracovat samostatně a mít
zodpovědný přístup k práci

- manuální zručnost

Nabízíme:

- práce na
ranní směnu

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní
společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení
odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- odměny dle výsledku hospodaření
společnosti

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní
pojištění

- příspěvek na dovolenou

- 3 sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: VODA CZ s.r.o.
Lokalita: Hořenice
Pracovní pozice: ZÁMEČNÍK - RANNÍ SMĚNA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 8. 2024
Nabízená mzda: 35 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zámečník/ce - rovnání plechů
- Divec - SV metal spol. s r.o.
Zámečník/ce - odjehlovač/ka
- Libřice - SV metal spol. s r.o.
Úklid Jaroměř 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Jaroměř - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
SVÁŘEČ | JAROMĚŘ
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 30 000 Kč
ELEKTROTECHNIK | 1 SMĚNA
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 60 000 Kč
NÁSTROJAŘ | BEZ NOČNÍCH
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 27 000 Kč - 32 000 Kč
Brigáda v supermarketu Jaroměř - doplňování zboží
Jaroměř - ABZAKOVO spol. s r.o. | 153 Kč - 153 Kč
ÚDRŽBÁŘ | KVASINY
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 43 000 Kč - 43 000 Kč
ELEKTROMECHANIK | VAMBERK
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 33 000 Kč - 40 000 Kč
Ostraha Jaroměř 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
ÚDRŽBÁŘ/ZÁMEČNÍK | KVASINY
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 43 000 Kč - 45 000 Kč
SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR| MICROSOFT| 70 000 CZK
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
VEDOUCÍ ÚDRŽBY | ELEKTRO
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 60 000 Kč
SEŘIZOVAČ | BEZ NOČNÍCH SMĚN
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
NÁKUPČÍ | PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč

Práce ZÁMEČNÍK - RANNÍ SMĚNA: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce ZÁMEČNÍK - RANNÍ SMĚNA?

Práce je nabízena v lokalitě Hořenice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 35 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy VODA CZ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici ZÁMEČNÍK - RANNÍ SMĚNA ve městě Hořenice? Pošlete svůj životopis firmě VODA CZ s.r.o. ještě dnes.