WEBFORDOG.cz hledá virtuální asistentku

Zlín

Informace
Hledáme milovníka psů do týmu - práce z domu!

Jste vášniví milovníci psů s komunikačními a grafickými dovednostmi a hledáte práci z pohodlí domova? Pak pro vás máme skvělou příležitost!

Náš web WEBFORDOG.cz se zaměřuje na inzerci psů, k tomu spravuje atlas psů, články, psí kalendář, sociální sítě a komunikuje s chovateli a zájemci o štěně.

Hledáme nadšeného a spolehlivého člověka na půl úvazek, s možností rozšíření na plný úvazek v budoucnu.

Práce je ideální pro maminky na mateřské dovolené nebo zodpovědné studenty, kteří si cení flexibility.

Vaše náplň práce:

▪ Administrace webu: schvalování inzerátů a stanic, aktualizace obsahu

▪ Tvorba poutavých příspěvků na sociálních sítích (Facebook, Instagram)

▪ Práce s obrázky (Canva + Photoshop) pro web a sociální sítě

▪ Komunikace se zákazníky a zodpovídání jejich dotazů

▪ Další aktivity s psí tématikou dle domluvy
Co od vás očekáváme
▪ Vášeň pro psy a znalost psích plemen

▪ Skvělé technické dovednosti na počítači a ochota učit se nové věci

▪ Zkušenosti s tvorbou příspěvků na sociálních sítích - na vynikající úrovni

▪ Znalost práce s obrázky (Canva + Photoshop) je nutností

▪ Vlastní počítač s připojením na internet

▪ Přátelská povaha a ochota pracovat v týmu

▪ Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Co vám nabízíme
▪ Práci v dynamickém a přátelském prostředí

▪ Možnost profesního růstu a rozvoje

▪ Smysluplnou práci s pozitivním dopadem

▪ Finanční ohodnocení dle dohody

▪ Flexibilní pracovní dobu a práci z domova

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na email. V motivačním dopise uveďte, proč vás tato práce láká a kolik byste požadovali za vaši práci.

Těšíme se na vaše reakce!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Alena Koňaříková
Lokalita: Zlín
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: WEBFORDOG.cz hledá virtuální asistentku
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
C# DEVELOPER | 80 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment
Úklid nebytových prostor
- Zlín - KKS reality, spol. s r.o.
Brusič
Zlín - SIMPLEHIRE | 180 Kč/hod. - 210 Kč/hod.
Kuchař/ka
Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Úklid na hotel Alexandria****
Rozpočtář
Zlín - SIMPLEHIRE
Montážník
Zlín - SIMPLEHIRE | 180 CZK
Pediatr na Dětskou léčebnu
Všeobecná sestra - brigáda
Řidič vnitropodnikových převozů
Otrokovice - SIMPLEHIRE | 40 000 měsíčně
Sanitářka
Barman/ka
Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova
Holešov - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Otrokovice - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Obsluha NC strojů
Zlín - SIMPLEHIRE | 170 CZK
Vedoucí prodejny
Horní Lhota - TEMPO, obchodní družstvo
Zástupce vedoucího prodejny
Lhota - TEMPO, obchodní družstvo
Skladník/manipulant
Zlín - Fulfillmenton s.r.o.
Fyzioterapeut - úvazek 0,4

Práce WEBFORDOG.cz hledá virtuální asistentku: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce WEBFORDOG.cz hledá virtuální asistentku?

Práce je nabízena v lokalitě Zlín.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Alena Koňaříková.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici WEBFORDOG.cz hledá virtuální asistentku ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Alena Koňaříková ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Administrativa

Hledáte brigády v Zlín? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.