Z DOMOVA
Vývojář/ka SW (až 100 tis. Kč, Embedded zařízení s OS Linux, home office)

Jste elektrotechnik s přesahem do programování? Vidíte rádi výsledek vaší práce v provozu a jako třešnička na dortu – máte rádi vlaky a železnice? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro Vás. Získejte možnost pracovat 4 dny v týdnu na home office i možnost občas se projet po Evropě.

Co budete dělat:

·      Budete pracovat na špičkových technologiích zaměřených na zobrazovací jednotky a řídící systémy drážních vozidel.

·      Budete programovat ve frameworku Qt (C++) a skriptovat v Bashi.

·      Budete mít možnost vidět své výsledky v reálném světě a podílet se na nasazování systémů přímo v provozu.

·      Čekají Vás občasné služební cesty do zemí jako například Švédsko a Finsko, kde budete nasazovat a testovat vyvinuté systémy přímo u zákazníků.

·      Spolupracovat s týmem pěti kolegů ve stimulujícím pracovním prostředí.

Co požadujeme:

·      SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru a min. 1 rok praxe či absolvování FEKT VUT nebo FEL ČVUT bez praxe.

·      Znalost prostředí Linux a Qt.

·      Znalost práce s SQL databázemi výhodou, stejně jako znalost cizího jazyka (AJ, NJ).

Co nabízíme:

·      Zajímavé finanční ohodnocení (90–100 tis. Kč) + osobní odměny.

·      Pružná pracovní doba

·      Možnost home office až 4 dny v týdnu (min. 1 den týdně v práci Jihlava/Studénka).

·      Příspěvek na stravování.

·      Příspěvek na dopravu.

·      Práce v moderním a přátelském prostředí.

·      5 týdnů dovolené a 3 dny sick days.

·      Příspěvek na životní a penzijní pojištění.

·      Možnost seberealizace a osobního růstu.

·      Firemní a teambuildingové akce.

·      A další benefity.

Detaily o pracovním místě:
Firma: RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
Lokalita:
Z DOMOVA
Pracovní pozice: Vývojář/ka SW (až 100 tis. Kč, Embedded zařízení s OS Linux, home office)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 90 000 - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst

Práce Vývojář/ka SW (až 100 tis. Kč, Embedded zařízení s OS Linux, home office): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vývojář/ka SW (až 100 tis. Kč, Embedded zařízení s OS Linux, home office)?

Práce je nabízena v lokalitě Studénka.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 90 000 - 100 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy RECRUITMENT FACTORY s.r.o..