Vedoucí sociální péče

Kateřinice

Jsme unikátním poskytovatelem komplexní péče o osoby s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demencí. Alzheimer Home propojuje zdravotní a sociální služby a poskytuje je na nejvyšší možné úrovni. K našim klientům přistupujeme stejně jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými. ❤

Stále rosteme, a proto bychom rádi v našem týmu přivítali nového kolegu či kolegyni.

Co Vás čeká?

  • Řízení a koordinace týmu pečovatelů a aktivizačních pracovníků
  • Odpovědnost za kvalitu poskytované péče
  • Plánování směn
  • Účast při výběru a přijímání sociálního personálu
  • Zaškolování nových zaměstnanců
  • Vedení dokumentace

Co je k tomu potřeba?

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru
  • Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
  • Organizační schopnosti
  • Trpělivý a vstřícný přístup
  • Spolehlivost, týmovost

Proč do toho jít s námi?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Partnerská karta Dr. Max
  • Zaměstnanecké benefity – Cafeterie
  • Multisport karta
  • Odborný růst a vzdělávání
  • Moderní pracovní prostředí

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu. ✉

Těšíme se na kontakt s Vámi! ♡

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Cafeterie
  • Příspěvek na volný čas

Detaily o pracovním místě:
Firma: Penta Hospitals CZ, s.r.o.
Lokalita: Kateřinice
Pracovní pozice: Vedoucí sociální péče
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pracovník/ce v sociálních službách
- Vsetín - Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Vychovatel/ka v dětském domově
- Liptál - Dětský domov Liptál
Kuchař/ka
Pomocní kuchaři
- Hrobice - Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Účetní
Vsetín - Město Vsetín | 25 000 měsíčně
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Vsetín - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Ostraha Valašské Meziříčí 130,- Kč/hod. vhodné pro OZP/OZZ/SD
Valašské Meziříčí - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
DPP - úklid České pošty - Vsetín
Vsetín - Aseta handicap s.r.o. | 3 500 Kč - 4 000 Kč
Operátor výroby - Valašské Meziříčí (A11038)
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
Referent/ka odboru stavebního úřadu Vsetín
Obsluha ohraňovacího lisu
Vsetín - Gi Group Czech Republic
Úklid Valašské Meziříčí 150,- Kč/hod. Vhodné pro OZP
Valašské Meziříčí - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Strážný/á pro potravinový řetězec - HPP/DPP - mzda až 143 Kč/h
Vsetín - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 143 Kč - 143 Kč
Operátor ve Valašském Meziříčí
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 28 000 Kč - 32 900 Kč

Práce Vedoucí sociální péče: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí sociální péče?

Práce je nabízena v lokalitě Kateřinice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Penta Hospitals CZ, s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí sociální péče ve městě Kateřinice? Pošlete svůj životopis firmě Penta Hospitals CZ, s.r.o. ještě dnes.