Vedoucí prodejny PetCenter (m-ž)

Praha

Informace
U nás máte jedinečnou příležitost propojit své zkušenosti s obchodem a vedením lidí se svou vášní pro chovatelství. Věříme, že spokojený zákazník je tím, který se k nám rád vrací. Proto klademe důraz na péči o zákazníka, motivaci pracovníků, upravenou prodejnu a šťastná zvířata.

Náplň Vaší práce

Provozní a organizační vedení svěřené prodejny.

Personální zabezpečení – nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.

Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.

Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.

Zajištění dodržování interních procesů a směrnic.

Udržování optimální skladové zásoby.

Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.

Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.

Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.

Zajistit a kontrolovat, že je řádně postaráno o svěřená zvířata.
Co od vás očekáváme
Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.

Výbornou komunikační zdatnost.

Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.

Spolehlivost a zodpovědný přístup ke svěřené prodejně a k práci.

Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).

Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířata (Pozor na alergie a možné fóbie).

Možnost pracovat na střídavé 8–12. hodinové směny a o víkendech.

Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.
Co vám nabízíme
Provize z prodeje.

Až 50% sleva na náš sortiment.

Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.

Jistotu mzdy 15. den v měsíci.

Příspěvek na stravu až 2 000 Kč.

Multisport kartu.

HappyDays - až 5 dní volna navíc.

Akreditované kurzy prodejce zvířat a veterinárních léčiv (VVLP).

Maximální podporu tvého nadřízeného i dalších týmů, nejen v době adaptace.

Možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu.

Těšíme na Váš životopis!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PetCenter CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Vedoucí prodejny PetCenter (m-ž)
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Prodejní asistentka (m/ž)
Praha - Randstad HR Solutions s.r.o.
SPECIALISTA EU PROJEKTŮ | 30 hodin/týden
Praha - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
MASTER DATA ADMINISTRATOR | 40 - 45 000 CZK/month
Praha - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
PROJEKTOVÝ SPECIALISTA
KEY ACCOUNT MANAGER | Elektronika
Praha - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč
Enterprise Datový/á Modelář/ka
Praha - Grafton Recruitment | 90 000 Kč - 130 000 Kč
Business Process analytik/čka
Praha - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 90 000 Kč
KONTROLOR KVALITY BEZ PRAXE | STROJÍRENSTVÍ
Praha - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ - až 43 000Kč - PRAHA
Praha - Grafton Recruitment | 38 000 Kč - 49 000 Kč
DevOps Engineer
Praha - Grafton Recruitment | 90 000 Kč - 110 000 Kč
SKLADNÍK, PRAHA-ZÁPAD - 33 000 Kč
Praha - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 33 000 Kč
MISTR SERVISU - ZÁPAD PRAHY
Praha - Grafton Recruitment | 40 000 Kč
OPERÁTOR/KA VE FARMACII | až 38 400 Kč + benefity!
Praha - Grafton Recruitment | 34 000 Kč - 38 400 Kč
CUSTOMER CARE | PRAHA | AŽ 55 000 KČ
Praha - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 55 000 Kč
RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU | PRAHA
ASISTENT MANAŽERA KVALITY | STROJÍRENSTVÍ
KOORDINÁTOR SERVISNÍHO CENTRA | 38 000 Kč
Praha - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 38 000 Kč
STOCK CONTROLLER | LUXURY BRAND | PRAHA 1
Praha - Grafton Recruitment | 53 000 Kč - 60 000 Kč
ASISTENT/KA v RETAIL MARKETINGU
Praha - Grafton Recruitment | 220 Kč - 220 Kč
Mzdová/-vý účetní |ASAP|
Praha - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Manipulant ve výrobě až 37 000Kč - PRAHA
Praha - Grafton Recruitment | 33 000 Kč - 37 000 Kč
HLAVNÍ ÚČETNÍ | PRAHA 1
Praha - Grafton Recruitment
HR support with Italian, home office, 42 - 43 000 CZK/m.
Praha - Grafton Recruitment | 42 000 Kč - 43 000 Kč
JUNIOR ÚČETNÍ - DPH - poloviční úvazek
Praha - Grafton Recruitment | 20 000 Kč - 28 000 Kč
IT PODPORA | až 80 000 Kč

Práce Vedoucí prodejny PetCenter (m-ž): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí prodejny PetCenter (m-ž)?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PetCenter CZ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí prodejny PetCenter (m-ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PetCenter CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod a prodej