Vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje

Vsetín

Vsetínská nemocnice a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje

Náplň práce:

  • zodpovídá za odborné a administrativní činnosti pracoviště, koordinuje jeho činnosti a odpovídá za plnění zadaných úkolů,

  • plánování, příprava a zajištění realizace rozsáhlých staveb investiční výstavby, technického zhodnocení a rekonstrukcí majetku Vsetínské nemocnice a.s. a pronajatého majetku Zlínského kraje, ve stanovených časových horizontech,

  • zastupování Vsetínské nemocnice a.s. při projednávání investičních záměrů a plánu stavební údržby s organizačními složkami zakladatele,

  • zpracování podkladů pro investiční záměry, zajištění projektové přípravy a rozpočtu pro realizaci akcí, poskytování součinnosti zástupcům vlastníka, investora, projektanta a zhotovitele díla,

  • zpracování podkladů pro vyhlašování veřejných zakázek, poptávkových a cenových řízení, vč. návrhů hospodářských smluv a následných souvisejících činnosti, podle ustanovení zákona o zadávání veřejných zakázek a interních směrnic,

  • zajištění a účast na stavebním řízení na místně příslušném stavebním úřadě a u ostatních institucí z legislativního hlediska zúčastněných na přípravě realizaci akcí a jejím ukončení,

  • koordinace činnosti jednotlivých pracovišť Vsetínské nemocnice a.s. popř. také smluvních partnerů podílejících se na realizaci díla nebo realizací díla dotčených,

  • výkon technického dozoru u stanoveného okruhu akcí.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 5 let praxe v oboru,

  • zkušenost s tvorbou výkresové dokumentace v prostředí CAD (AUTOCAD),

  • znalost rozpočtování stavebních děl a projekčních prací za pomoci cenových soustava a cenových ukazatelů (BUILDpower, RTS Stavitel KROS, UNIKA),

  • zkušenost s tvorbou zadávací dokumentace pro výběr dodavatele,

  • znalost MS OFFICE (OUTLOOK, WORD, EXCEL),

  • znalost právních předpisů potřebných pro výkon agendy (zejména zákon č. 134/2016 Sb., zákon č. 283/2021 Sb.),

  • ŘP sk. B.

Výhodou autorizace v oboru pozemní stavby dle zákona č. 360/1992 Sb.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení,

  • zajímavou práci u významného zaměstnavatele v regionu,

  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje,

  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, systém cafeterie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní spoření, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na nákup zboží a služeb a mnoho dalších zajímavých benefitů na www.nemocnice-vs.cz).

Přihláška uchazeče musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis s motivačním dopisem,

  • doklady o dosaženém vzdělání.

Kontakt pro zaslání přihlášky:

  • Mgr. Ing. Eva Kurtinová  vedoucí personálního oddělení,

  • email: *********@***************; tel.: 571 818 428,

  • adresa: Nemocniční 955, 755 01 Vsetín.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Vsetínská nemocnice a.s.
Lokalita: Vsetín
Pracovní pozice: Vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zedníci
- Zašová - Cobbler s.r.o.
Kalkulant/ka
Vsetín - SVĚT OKEN s.r.o.
Účetní
Vsetín - Město Vsetín | 25 000 měsíčně
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Vsetín - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
DPP - úklid České pošty - Vsetín
Vsetín - Aseta handicap s.r.o. | 3 500 Kč - 4 000 Kč
Strážný/á pro potravinový řetězec - HPP/DPP - mzda až 143 Kč/h
Vsetín - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 143 Kč - 143 Kč
Obsluha ohraňovacího lisu
Vsetín - Gi Group Czech Republic
Operátor ve Valašském Meziříčí
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 28 000 Kč - 32 900 Kč
Ostraha Valašské Meziříčí 130,- Kč/hod. vhodné pro OZP/OZZ/SD
Valašské Meziříčí - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Operátor výroby - Valašské Meziříčí (A11038)
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
Referent/ka odboru stavebního úřadu Vsetín

Práce Vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje?

Práce je nabízena v lokalitě Vsetín.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Vsetínská nemocnice a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje ve městě Vsetín? Pošlete svůj životopis firmě Vsetínská nemocnice a.s. ještě dnes.