Vedoucí odboru ekonomického

Litoměřice, Štětí
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Stručná náplň pozice:
- řízení činností a procesů odboru ekonomického, zabezpečení finančního hospodaření města dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů;
- příprava, sestavení a úpravy rozpočtu města, včetně kontroly hospodaření.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka:
vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
- ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem;
- splňuje předpoklady podle zákona č. 451/1991 Sb., Zákon, kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů (skutečnosti podle § 2 dokládá způsobem podle § 4 - nevztahuje se na osoby narozené po 1. prosinci 1971).

Požadavky na uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, zaměření na ekonomiku, finance, účetnictví, veřejnou správu výhodou;
- praxe v oblasti účetnictví, financí, rozpočtování;
- znalost rozpočtových pravidel a účetnictví územně samosprávných celků výhodou;
- manažerské, komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti;
- řidičské oprávnění skupiny "B";
- praxe na vedoucí pozici výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., v platném znění výhodou.

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul;
- datum a místo narození, státní příslušnost;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu;
- datum a podpis;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odborné znalosti a dovednosti;
- osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb. v platném znění a čestné prohlášení dle ust. § 2 odst. 1 písm. d) až h) tohoto zákona (neprokazují osoby narozené po 1. prosinci 1971);
- stručný motivační dopis.
Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, stravenky, sick days, penzijní připojištění, Cafeteria
Předpokládaný termín nástupu: ihned, následně dohodou.
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 11.

Lhůta pro doručení přihlášek: do 04.07.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - VEDOUCÍ OE - NEOTVÍRAT".

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 04.07.2024 do 15:00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý ()
Václava Tlustá (, tel : )

Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Štětí
Lokalita: Štětí
Pracovní pozice: Vedoucí odboru ekonomického
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 22. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Účetní
- Dobříň - Glazura s.r.o.
Technický pracovník
- Mělník - Generální finanční ředitelství
Účetní junior
Mělník - Geus okna a.s.
Asistent/ka ředitele
- Mělník - Jiří Lobkowicz
Obchodní specialista
Mělník - Lucie Kašíková
Brigádník (ž/m)
Mělník - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Výpomoc pobočkové sítě v Mělníku
Mělník - FORTUNA GAME a.s. | 130 Kč - 150 Kč
Operátor ve výrobě - mzda 40 000 Kč
Mělník - Fajn práce s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč

Práce Vedoucí odboru ekonomického: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí odboru ekonomického?

Práce je nabízena v lokalitě Štětí.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 40 000 - 60 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Město Štětí.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí odboru ekonomického ve městě Štětí? Pošlete svůj životopis firmě Město Štětí ještě dnes.