Vedoucí kuchař/ka do školní jídelny

Praha

O nás

Základní škola, Praha 8, Libčická 10 přijme vedoucí kuchařku (kuchaře) od 2. 9. 2024

Náplň práce:

  • Samostatná práce v malém kolektivu
  • Moderní zrekonstruovaná kuchyně

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxe ve školní jídelně
  • Usměvavý/á,
  • Spolehlivý/á
  • Dobrá komunikace s dětmi

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelné ranní směny pondělí – pátek
  • Dobře vybavenou kuchyň
  • Volné víkendy
  • Benefiny z FKSP – příspěvek na obědy, zdraví a kulturu

Benefity

  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Základní škola, Praha 8, Libčická 10
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Vedoucí kuchař/ka do školní jídelny
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kuchař
Praha - Axonline, s.r.o.
Kuchař/ka (A10810)
Praha - Hofmann Wizard s.r.o.
KUCHAŘ/KA TEPLÉ KUCHYNĚ PRO 5* HOTEL
Praha - Hotel "Paříž" Praha, a.s.
snídaňový kuchař /kuchařka Chuchle arena
Praha - Lidé a Příležitosti s.r.o.
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Marketing Activation Executive
Praha - British American Tobacco
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Media Executive
Praha - Publicis Groupe CZ
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Junior Motion Designer

Práce Vedoucí kuchař/ka do školní jídelny: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Vedoucí kuchař/ka do školní jídelny?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Základní škola, Praha 8, Libčická 10.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí kuchař/ka do školní jídelny ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Základní škola, Praha 8, Libčická 10 ještě dnes.