VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/ID/OZZ, (max. 2. st)

Havířov

FIRMA UKLIDATOR.cz hledá pro MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ kandidáta/kandidátku na pozici:

VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB

Náplň práce:

- organizace práce zaměstnanců a jejich kontrola

- zajišťování úklidových služeb objektů

- vedení provozní dokumentace

- zpracování reportingu

- nábor nových pracovníků

- zpracování personální agendy

Nabízíme:

- HPP/plný úvazek/pružná pracovní doba

- 22.000 Kč + osobní ohodnocení

- služební vozidlo

- mobilní telefon

- notebook

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

- zkušenost s organizací úklidových činností

- znalost práce na PC (EXCEL, WORD)

- trestní bezúhonnost

- časová flexibilita

- spolehlivost

- pečlivost

- zodpovědnost

- samostatnost

- řidičské opravnění sk. B - aktivní řidič

Chráněné místo pro osoby se zdravotním omezením (OZZ) a invalidním důchodem (ID).

Nástup IHNED

NUTNO DOLOŽIT VÝPIS REJSTŘÍKU TRESTŮ

Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete nám strukturovaný životopis na e-mail

Kontaktovat budeme pouze vhodné uchazeče.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Uklidator.cz, s.r.o.
Lokalita: Havířov
Pracovní pozice: VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/ID/OZZ, (max. 2. st)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: 1. 7. 2024
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 11. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    76 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Úklidový/á pracovník/ce
- Ostrava - Moravská Ostrava - IF FACILITY a.s.
Zámečník
Ostrava - Č.V.PROTOTYP s.r.o.
Kontrola kvality, operátor výroby
Ostrava - Human & Hunter spol. s r.o. | 140 Kč - 150 Kč
Pracovník likvidace zboží (m/ž) - Bravantice (30 hodin/týden
Ostrava - Lidl Česká republika s.r.o. | 31 100 Kč - 34 100 Kč
Velitel směny pro objekt Vítkovice
Ostrava - CENTR GROUP, a.s. | 27 000 Kč - 27 000 Kč
Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování
Ostrava - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 37 000 Kč - 42 000 Kč
Operátor ve výrobě kol, mzda od 30 000 Kč
Ostrava - Manpower | 30 000 Kč - 35 000 Kč
Vedoucí oddělení soudních exekucí
Ostrava - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Ostraha Ostrava-Pustkovec 135,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Ostrava - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 135 Kč - 135 Kč
Skladník kompletace ovo. a zel. (m/ž) - Bravantice (30 hodin/týden)
Operátor výroby s 13. platem
Ostrava - Manpower | 24 000 Kč - 28 000 Kč
CNC frézař - měsíční čistá mzda 37.000,- Kč + ubytování zdarma
Ostrava - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 34 000 Kč - 44 000 Kč
Úklid Ostrava - Martinov 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Ostrava - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Pracovník ostrahy - vhodné pro ID,OZP
Ostrava - SOLID SECURITY s.r.o. | 1 500 Kč - 1 500 Kč
Pracovník/ce ostrahy - vhodné pro ID/OZP
Rychvald - SOLID SECURITY s.r.o. | 16 200 Kč - 16 200 Kč
Strážný/á
Ostrava - IBEX Security s.r.o. | 24 000 Kč - 33 000 Kč
Operátor kovodílny, mzda od 27000 Kč
Karviná - Manpower | 27 000 Kč - 32 000 Kč
Pracovník ostrahy ve Frýdku Místku, zálohy, nástup ihned, odměny!
Frýdek-Místek - ADESTRA security, spol. s r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
Operátor /-ka výroby - vstupní bonus 10.000 Kč, 4 dny volno mezi směnami
Frýdek-Místek - Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. | 30 000 Kč - 33 000 Kč
úklid, Staré město Frýdek Místku 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Frýdek-Místek - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Obsluha CNC na dvě směny – čistá mzda až 44.000 Kč/měs.* + ubytování
Řidič VZV skladník náborový příspěvek až 30 000,- Kč
Karviná - Human & Hunter spol. s r.o. | 25 000 Kč - 35 000 Kč

Práce VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/ID/OZZ, (max. 2. st): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/ID/OZZ, (max. 2. st)?

Práce je nabízena v lokalitě Havířov.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Uklidator.cz, s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ/ID/OZZ, (max. 2. st) ve městě Havířov? Pošlete svůj životopis firmě Uklidator.cz, s.r.o. ještě dnes.