Úředník odboru řízení projektů

Karlovarský kraj

Předpoklady

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:

- Dle § 4 odst. 3 zákona o úřednících.

Další předpoklady:

- Vysokoškolské vzdělání.

Koho hledáme?

Posilu se vzděláním či zkušenostmi v oborech se zaměřením na projektový management, veřejnou správu, ekonomii, právo apod. Kolegyni či kolegu, který se nebojí pojmů, jako jsou:

- dotační management,

- veřejné zakázky.

Velkou výhodou bude, pokud ještě navíc máte (není podmínkou):

- znalosti v oblasti dotačního managementu (zejména ve vazbě na projekty EU), veřejných zakázek a inovačního prostředí, - zkušenosti s podáváním žádostí o dotaci a jejich administrací,

- organizační schopnosti, kreativitu a smysl pro detail,

- proaktivní přístup,

- výborné komunikační schopnosti, strategické myšlení a samostatnost,

- schopnost týmové spolupráce, pozitivní přístup k lidem, vyjednávací schopnosti,

- uživatelská znalost práce na PC – MS Office, Internet,

- řidičský průkaz skupiny B.

Našli jste se, pak neváhejte a přihlaste se!

Popis pozice

V rámci dané pozice se budete podílet zejména na těchto činnostech:

- spolupráce při tvorbě a přípravě podkladů pro zadání veřejných zakázek,

- administrace materiálů pro jednání orgánů kraje,

- administrativní kontrola realizace projektů,

- spolupráce na administraci žádosti o dotaci a komunikace s řídícím orgánem,

- administrace žádostí podávaných do vypsaných dotačních titulů, smluvního aktu a vyúčtování.

Lhůta pro doručení přihlášky

15. červenec 2024 včetně

Přihlášky doručené na podatelnu Krajského úřadu Karlovarského kraje a do datové schránky Karlovarského kraje po stanovené lhůtě budou z výběrového řízení vyřazeny.

Proč se stát zaměstnancem Karlovarského kraje?

Hledáme a podporujeme zaměstnance, kterým není lhostejné, jak se občanům v našem kraji žije, kteří mají chuť přispět a elán podílet se svými nápady, znalostmi a zkušenostmi na tom, aby se Karlovarský kraj posouval stále dopředu.

- Jsme stabilním zaměstnavatelem na trhu práce.

- U nás si můžete užívat práci v motivačním pracovním prostředí, v profesionálních a inspirativních pracovních týmech. Naším standardem je moderní technické vybavení pracoviště. Podle konkrétní pozice Vás vybavíme i mobilním telefonem nebo notebookem.

- Jste v přímém kontaktu s představiteli kraje či významnými regionálními aktéry.

- Zajistíme Vám pravidelné odborné vzdělávání, podpoříme zvyšování Vaší kvalifikace poskytováním pracovního (studijního) volna.

- Budete mít nejen 5 týdnů dovolené, ale i příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, ošatné, benefity pro volný čas a zdraví, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na pojištění odpovědnosti zaměstnance, zajistíme příměstské tábory pro Vaše děti (v rámci spolupráce s dalšími organizacemi), zprostředkujeme Vám zvýhodněné komerční nabídky a další.

- Za zmínku stojí i výborná dopravní dostupnost, možnost bezproblémového parkování i zastávka MHD v areálu úřadu. Máte možnost se stravovat v příjemné, moderní jídelně v areálu. - Jsme moderním zaměstnavatelem, který jde s dobou a umožní Vám i práci z domova, úpravu pracovní doby nebo práci na zkrácený úvazek.

Platová třída odpovídající druhu práce: 11

Stále váháte a potřebujete více informací, než podáte přihlášku?

Pak kontaktujte: Ing. Květu Hryszovou; telefon: ; e-mail:

Informace o činnosti odboru najdete i pod ikonou daného odboru na adrese: www.kr-karlovarsky.cz

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Místo a způsob podání přihlášky:

- Osobně na podatelně krajského úřadu

- V listinné podobě na adresu:

Krajský úřad Karlovarského kraje

Pavla Šarochová

Oddělení personálních věcí a vzdělávání

Závodní 353/88

360 06 Karlovy Vary

- Vlastní datovou schránkou siqbxt2 Formulář přihlášky do výběrového řízení (kr-karlovarsky.cz):

Náležitosti a přílohy písemné přihlášky dle § 7 odst. 4 a 5 zákona o úřednících:

- Jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana); datum a podpis zájemce.

- Strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností.

- Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem), originál.

- Ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.

- Další doklady, které se týkají odborné způsobilosti zájemce.

V přihlášce uveďte kontakt (telefonní číslo, e-mail).

Detaily o pracovním místě:
Firma: Karlovarský kraj
Lokalita: Karlovarský kraj
Pracovní pozice: Úředník odboru řízení projektů
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
OBSLUHA CNC - BEZ NOČNÍCH SMĚN
Sokolov - Grafton Recruitment | 39 000 Kč - 50 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Sokolov - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
ELEKTRIKÁŘ - PŘÍLEŽITOST PRO NOVÁČKY
Karlovarský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 43 000 Kč
SEŘIZOVAČ | POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
Sokolov - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 45 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Sokolov
Sokolov - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Koordinátor/ka personálních procesů
Karlovy Vary - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Náborář/ka
Specialista personalistiky
Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/á - Karlovy Vary
Karlovy Vary - M&M Security Ensure s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč
TECHNIK MĚŘENÍ - BEZ NOČNÍCH SMĚN
Disponent/ka v personální agentuře

Práce Úředník odboru řízení projektů: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Úředník odboru řízení projektů?

Práce je nabízena v lokalitě Karlovarský kraj.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Karlovarský kraj.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úředník odboru řízení projektů ve městě Karlovarský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Karlovarský kraj ještě dnes.