Úklid stravovacího zařízení v kopřivnické Brose, na hpp, dpp, dpč

Kopřivnice

Největší česká, úklidová společnost nabízí práci úklidu stravovacího zařízení v Brose Kopřivnici. Práce je vhodná pro plnoleté. Jedná se o úklid kuchyně, jídelny a šatny kuchařů, tudíž je zapotřebí mít platný zdravotní průkaz.

Požadujeme

* samostatný a zodpovědný přístup k práci* chuť pracovat

Náplň práce:  úklid kuchyně čistícím strojem, WC, úklid jídelních stolů, šatny kuchařů.

Nabízíme

* Mzda: 116,10 Kč/hod., + 1000 prémie + pohyblivá složka prémií.

 Jedná se o dlouhodobou spolupráci

Směnnost: ranní: 6:00 - 14:00 hod./odpolední: 14:00 - 22:00 hod.

Nástup: možný ihned, na dpp, dpč, hpp

Invalidé a OZZ mají příslib nábor. příspěvku do výše 15 tis., na HPP.

Kontakt: volejte PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod., tel: , nebo nám napište:

Děkujeme...

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Kopřivnice
Pracovní pozice: Úklid stravovacího zařízení v kopřivnické Brose, na hpp, dpp, dpč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Úklid Kopřivnice 130,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Kopřivnice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Operátor výroby - pozinkovač
Moravskoslezský kraj - Gi Group Czech Republic | 204 Kč
PROCESNÍ INŽENÝR| VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
SERVISNÍ TECHNIK| SLUŽEBNÍ VOZIDLO
SERVISNÍ TECHNIK | AŽ 65 000 Kč
Nový Jičín - Gi Group Czech Republic | 50 000 Kč - 65 000 Kč
ELEKTRONIK
Nový Jičín - SIMPLEHIRE | 30 000 měsíčně
Kontrola Kvality 130 Kč/hod v čistém -prac.doba od PO-PA
Nový Jičín - Human & Hunter spol. s r.o. | 128 Kč - 140 Kč
Vrátný/á průmyslového objektu- Kopřivnice
Kopřivnice - LPS GUARD s.r.o. | 137 Kč - 137 Kč
INŽENÝR CERTIFIKACE| výrobní společnost
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 50 000 Kč
ŠÉFMONTÉR/MECHANIK| AŽ 90 000 Kč
Nový Jičín - Gi Group Czech Republic | 70 000 Kč - 90 000 Kč
Lisař/skladník - Mošnov
Nový Jičín - Gi Group Czech Republic | 110 Kč - 120 Kč
INŽENÝR KVALITY | VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
KONSTRUKTÉR
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč
Dělník ve výrobě BEZ NOČNÍCH SMĚN
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 20 000 Kč - 20 000 Kč
MZDA 140 Kč/h - Vrátný/á - Strážný/á
Frenštát pod Radhoštěm - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 136 Kč - 140 Kč
SW DEVELOPER C/C++
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
TECHNIK VSTŘIKOVACÍCH ZAŘÍZENÍ BEZ AJ
Moravskoslezský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Kontrolor/ Operátor
Kopřivnice - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
TEAMLEADER | AŽ 90 000 Kč
140 Kč/h - OSTRAHA (M/Ž) - práce pro potravinový řetězec
Kopřivnice - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 140 Kč - 140 Kč
ELEKTRIKÁŘ
Nový Jičín - SIMPLEHIRE | 28 000 měsíčně
BRIGÁDA - PRODEJNÍ ČINNOST (SM STUDÉNKA)
Studénka - Tesco Stores ČR a.s. | 153 Kč - 153 Kč

Práce Úklid stravovacího zařízení v kopřivnické Brose, na hpp, dpp, dpč: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Úklid stravovacího zařízení v kopřivnické Brose, na hpp, dpp, dpč?

Práce je nabízena v lokalitě Kopřivnice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy TSC Cleaning, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid stravovacího zařízení v kopřivnické Brose, na hpp, dpp, dpč ve městě Kopřivnice? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.