Údržbář elektro

Středočeský, Žebrák

Hledáte práci v elektro údržbě v perspektivní společnosti v okrese Beroun? Máte již zkušenosti a nebo jste techničti zaměření, orientujete se ve výkresové dokumentaci a máte zájem na sobě pracovat a vše se naučit? Jste časově flexibilní a akceptujete práci ve dvousměnném režimu? Nabízíme pravidelné školení včetně zaškolení danou pozici. Přečetli jste tyto řádky doslova jedním dechem a máte zájem dozvědět se více informací? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a k tomu širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení, mimořádný bonus až 2000 Kč/měsíc, odměny při pracovním výročí, týmové a celofiremní akce. Můžete se těšit na osobní přístup a seriózní jednání, nadstandardní přístup k bezpečnosti práce a také na volné víkendy a svátky.

POPIS POZICE:

Opravy výrobních a nevýrobních zařízení

Pravidelné výrobní a nevýrobní údržby

Úpravy na výrobních zařízení ve spolupráci s oddělením technologie

Drobné opravy v areálu společnosti

PROFIL KANDIDÁTA:

Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci výhodou

Znalost v používání digitálních měřidel výhodou

Jazykové znalosti němčiny nebo angličtiny výhodou nikoliv podmínkou

Ochota pracovat ve dvousměnném režimu, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita

Znalost automatizace je výhodou nikoliv podmínkou (vše naučíme)

NABÍZÍME:
  • Zajímavou pracovní příležitost v okrese Beroun
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v prosperující společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení
  • Mimořádný bonus až 2000 Kč/měs.
  • Pravidelné školení včetně zaškolení danou pozici
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při pracovním výročí, týmové a celofiremní akce atd.
  • Nástup možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Žebrák
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: Údržbář elektro
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI - MECHANIK
- Žebrák - Mubea Transmission Components s.r.o.
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI - ROBOTIK
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI
- Komárov - Piston Rings Komarov s.r.o.
ZÁMEČNÍK
Hořovice - TEDOM a.s.
SVÁŘEČ
- Kublov - Röwer & Rüb s.r.o.
Bezpečnostní pracovník - Strážný – Hořovice
Hořovice - M&M Security Ensure s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Zbiroh - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Hořovice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Četař - listovní dodání, Zdice
Zdice - Česká pošta, s.p. | 25 000 Kč - 29 000 Kč
Obsluha čerpací stanice MOL D5, Záluží, 37. km
Hořovice - Bc. Jaroslav Svoboda | 28 000 Kč - 32 000 Kč
Hledáme skladníky s řízením VZV, odměna 190 Kč/hod, Zdice
Zdice - PROPLUSCO GROUP s. r. o. | 190 Kč - 190 Kč

Práce Údržbář elektro : Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Údržbář elektro ?

Práce je nabízena v lokalitě Žebrák.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář elektro ve městě Žebrák? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Žebrák - Řemeslné a kvalifikované technické práce