Učitel/učitelka prvního stupně ZŠ

Slavkov u Brna

O nás

Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace.

Náplň práce: Učitel

Výuka žáků pátého ročníku.

Co od Vás očekáváme:

Odhodlání a schopnost pracovat s větším kolektivem dětí. Schopnost se učit. Ochotu a přátelský přístup ke kolegům

Co Vám můžeme nabídnout:

Dobré pracovní podmínky.

Vstřícné vedení školy.

Možnost pracovat v jedné z nejlepších profesí.

Firma: Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Lokalita: Slavkov u Brna
Pracovní pozice: Učitel/učitelka prvního stupně ZŠ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Učitel/Učitelka 1. stupně ZŠ
- Bohdalice-Pavlovice - Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
Učitel/ka 1. stupně
- Kobeřice u Brna - Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace
Učitelé na 1. stupni základních škol
- Slavkov u Brna - Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977
Učitel/ka na 1. stupni základních škol
- Tučapy - Základní škola a Mateřská škola Tučapy
- Hrušky - Základní škola a Mateřská škola, Hrušky, okres Vyškov, příspěvková organizace
Učitel/Učitelka
- Slavkov u Brna - Jdeme do světa, z.s.
Učitel/Učitelka odborného výcviku pro obor truhlář
- Rousínov - Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Učitel/ka MŠ
- Velešovice - Základní škola a Mateřská škola Velešovice, příspěvková organizace
Učitel/ka
- Letonice - Mateřská škola Letonice, okres Vyškov,příspěvková organizace
Učitel/ka v MŠ
Učitel/ka mateřské školy
- Ždánice - Mateřská škola Ždánice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Učitel/ka teoretického vyučování
- Slavkov u Brna - Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Pracovník úklidu Slavkov u Brna 20.000/měsíc, vyhrazeno pro OZP/OZZ
Slavkov u Brna - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 20 000 Kč - 20 000 Kč
Úklid Slavkov u Brna 130,- Kč/hod.
Slavkov u Brna - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Skladník - DVĚ SMĚNY - od 30.000 Kč/měs. (A11002)
Slavkov u Brna - Hofmann Wizard s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Řidič mezinárodní dopravy sk. B
Bučovice - MIKAcar s.r.o. | 35 Kč - 40 000 Kč
Operátor výroby, Slavkov u Brna až 38 000 Kč/měs.
Slavkov u Brna - ABZAKOVO spol. s r.o. | 35 000 Kč - 38 000 Kč
Úklid Slavkov u Brna 150,- Kč/hod. vhodné i pro OZP/OZZ
Slavkov u Brna - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 150 Kč

Práce Učitel/učitelka prvního stupně ZŠ: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Učitel/učitelka prvního stupně ZŠ?

Práce je nabízena v lokalitě Slavkov u Brna.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Učitel/učitelka prvního stupně ZŠ ve městě Slavkov u Brna? Pošlete svůj životopis firmě Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace ještě dnes.