Tiskař - mzda 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč

Úvaly

1. Dejvická spol. s r.o.

Jsme společnost specializující se na tiskové služby. Tiskneme pro více než 15000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa.

Více informací o společnosti naleznete na www.vyrobapro.cz.

Náplň práce:

• obsluha velkoformátového tiskového stroje nebo obsluha archového tiskového stroje (dle zařazení)

• kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů

• kontrola průběhu jednotlivých operací

• dohled nad stavem materiálu a zařízení

Nabídka: • práci na HPP - 8hodinovou pracovní dobu pondělí až pátek (dvousměnný provoz)

• práci na moderních strojích

• práci v mladém a přátelském kolektivu

Nástupní mzdové ohodnocení 37 000 Kč/měsíc, po zkušební době navýšení základní platu o 10 %.

• možnost bonusů / prémie

• náborový příspěvek 10 000 Kč

Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ, z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Pro bližší informace volejte na tel.: .

Požadavky: • praxe na podobné technologii výhodou (jakákoliv praxe v tiskařském provozu) nikoliv podmínkou (rádi Vás tisknout naučíme)

• pečlivost, manuální zručnost

• schopnost pracovat samostatně

• ochotu učit se novým věcem

• čistý výpis z rejstříku trestů

Pozice je vhodná pro všechny, kdo se chtějí naučit novým věcem, rádi Vás zaškolíme.

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBSYSTEM s.r.o.
Lokalita: Úvaly
Pracovní pozice: Tiskař - mzda 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (HM ŘÍČANY)
Říčany - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
Zahradní,stavební práce
Kostelec nad Černými Lesy - Martin Budil | 1 800 Kč - 2 500 Kč
IT PROJECT MANAGER
Říčany - BILLA, spol. s r. o.
Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení
Praha - APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Praha - APT, spol. s r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Pracovník ostrahy logistického areálu v Jažlovicích
Říčany - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 124 Kč - 135 Kč
Dlouhodobá brigáda v KFC Čestlice
Říčany - AmRest s.r.o. | 123 Kč - 150 Kč
PRACOVNÍK OBALOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 36 200 Kč - 38 000 Kč
Svářeč - montér
Skladník/Řidič VZV
Brandýs nad Labem - TYMARA s.r.o. | 28 400 Kč - 34 700 Kč
Pikér - až 45.000 Kč/měs, Říčany
Říčany - ABZAKOVO spol. s r.o. | 40 000 Kč - 45 000 Kč
SKLADNÍK (kompletace čerstvého zboží)
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 34 500 Kč - 44 500 Kč
BRIGÁDA - DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ (HM ŘÍČANY)
Říčany - Tesco Stores ČR a.s. | 170 Kč - 170 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Říčany - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PRROVOZU - (HM ČELÁKOVICE)
Čelákovice - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
STRATEGY PROJECT MANAGER
lektor matematiky v kanceláři, 250 Kč/h, vhodné pro studenty
Říčany - Akademie doučování Vršovice s.r.o. | 250 Kč - 250 Kč
ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV - RETRAK (v chlazeném skladu)
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 37 000 Kč - 42 000 Kč
řidič B
Čelákovice - HELP TEX, z.s. | 38 000 Kč - 66 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Práce v KFC Čestlice (Průhonice)
Říčany - AmRest s.r.o. | 26 000 Kč - 33 000 Kč
Ostraha - logistického areálu v Jirnech
Úvaly - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 120 Kč - 135 Kč
Ostraha - řidič logistického areálu v Jirnech

Práce Tiskař - mzda 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Tiskař - mzda 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč?

Práce je nabízena v lokalitě Úvaly.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy JOBSYSTEM s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Tiskař - mzda 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč ve městě Úvaly? Pošlete svůj životopis firmě JOBSYSTEM s.r.o. ještě dnes.