TECHNOLOG / KONSTRUKTÉR na Vysočině

Nové Město na Moravě

Baví Vás vytvářet technologické postupy? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Láká Vás stabilní prostředí rodinné firmy?

Jsme Racom, firma, kterou na zelené louce založila skupina přátel už v roce 1989. Od té doby jsme už urazili notný kus cesty, aktuálně tak rozšiřujeme tým pro nově vybudovanou výrobní halu ve které probíhá CNC obrábění, řezání, broušení, mytí ultrazvukem, laserování…, všechno v nejvyšší kvalitě a na nejmodernějších strojích.

Jsme odborníci na přesné obrábění hliníku, protože naše výroba a produkty vyžadují díly s extrémními nároky na přesnost na možné hranici třískového obrábění.

Kapacitu haly chceme využít na maximum, zakázek přibývá a proto náš kolektiv rozšiřujeme.

Co Vás čeká?

  • Jako technolog budete v centru dění naší mechanické výroby, Vaší hlavní náplní bude tvorba technologických postupů a dokumentace pro strojírenské díly a celky. Zaměříte se také na technologii obrábění, povrchových úprav a montáží.
  • Vhod přijdou i zkušenosti z konstrukčních postupů, zejména pokud zahrnují tvorbu konstrukčních celků, tvorbu 3D modelů a návrh či design výrobků.
  • Náš výrobní tým stále roste, nabízíme tedy i možnosti kariérního posunu.

Co očekáváme

Hledáme především zkušeného technologa, který se může opřít o předchozí praxi ve strojírenství. Nicméně chápeme, že každá výroba má svoje specifika, počítáme proto s tím, že Vám svět naší mechanické výroby budeme představovat postupně - budete kolem sebe mít partu velmi zkušených kolegů. Důležitá je pro nás motivace učit se a chuť posouvat se ve svém oboru dál.

Jaké jsou benefity?

Co Vám nabízíme

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy, a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

Práce TECHNOLOG / KONSTRUKTÉR na Vysočině: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce TECHNOLOG / KONSTRUKTÉR na Vysočině?

Práce je nabízena v lokalitě Nové Město na Moravě.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je .

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy RACOM s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNOLOG / KONSTRUKTÉR na Vysočině ve městě Nové Město na Moravě? Pošlete svůj životopis firmě RACOM s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nové Město na Moravě - IT