Technolog, CNC programátor

Třešť

Jste
připraveni nastartovat svou kariéru v dynamické a inovativní společnosti?
Připojte se k našemu týmu!

Naše
společnost, přední slévárna a obrobna z hliníku, je součástí renomované
nadnárodní společnosti MGG Group. Specializujeme se na výrobu unikátních
hliníkových komponentů, které nacházejí uplatnění především ve zdravotnických
přístrojích, energetice a dopravních systémech. Naše produkty přispívají ke
zlepšení kvality života lidí po celém světě. Pokud hledáte pracovní příležitost
v prostředí, které podporuje růst, proaktivitu a týmovou spolupráci, jste na
správném místě!

Pro náš výrobní závod obrobny hledáme kolegu/kolegyni na
pozici TECHNOLOG CNC PROGRAMÁTOR. Hledáme člověka, který má neustálou
touhu věci zlepšovat a posouvat kupředu. Nebráníme se absolventům, kteří
mají drive a chuť se učit.

Jaká je náplň práce?

Vašim hlavním úkolem bude navrhovat a zpracovávat
technologické postupy a technickou dokumentaci pro výrobu našich výrobků.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

  • zpracování dílů do výroby
  • tvorba CNC programů pro frézky
  • podílení se na konstrukci přípravků
  • analýza a optimalizace časů při výrobě
    dílů
  • koordinace zakázek společně s dalšími
    útvary společnosti
  • naceňování zakázek.

Jakého člověka hledáme?

Tato práce vyžaduje samostatnost v práci, zodpovědný
přístup.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru
    strojírenství
  • znalost výkresové dokumentace a výrobních procesů
  • uživatelská znalost práce na PC - CAD/ CAM softwaru výhodou
    (může být i Solidworks, Edgecam)
  • znalost angličtiny výhodou.
  • Rádi u nás přivítáme
    talentované kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další
    budoucnost vytvářet s námi.

Co Vám u nás
nabízíme?

Mzdu 40 - 50 000
Kč, dle zkušeností a praxe.

Odměnu za
podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat v případě splnění
hospodářských cílů).

Smlouvu na
dobu neurčitou.

Protože Vás
chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám
náborový příspěvek 50 000,- Kč.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní
    připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • výuka anglického jazyka
  • možnost ubytování za cenově výhodných
    podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky
    pracovního poměru, …)
  • příjemné pracovní prostředí v mladém
    kolektivu (nejmodernější technologie)
  • možnost kariérního růstu (dáváme vždy
    přednost internímu povýšení před externími kandidáty)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody
    (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na
    produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte
nás na tel. č. , nebo využijte formulář níže.

Rádi se
s Vámi domluvíme na osobním setkání.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MGG Třešť s.r.o.
Lokalita: Třešť
Pracovní pozice: Technolog, CNC programátor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Programátor CNC strojů
Telč - NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Seřizovači NC/CNC
- Jihlava - MOTORPAL, a.s.
Obráběči kovů CNC
Operátoři CNC
- Jihlava - JIHLAVAN, a.s.
Technolog (AJ)
Operátor/ka výroby
Mistr HSV
- Třešť - Podzimek a synové s.r.o.
Vedoucí výroby
Třešť - MGG Třešť s.r.o.
Operátoři výroby
- Jihlava - Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
Traktorista živočišné výroby
- Stonařov - AGRO - STONAŘOV,družstvo
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Telč - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč

Práce Technolog, CNC programátor: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technolog, CNC programátor?

Práce je nabízena v lokalitě Třešť.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MGG Třešť s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog, CNC programátor ve městě Třešť? Pošlete svůj životopis firmě MGG Třešť s.r.o. ještě dnes.