Technik údržby (3 směny)

Plzeňský, Plzeň

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici elektro údržbáře.

Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

POPIS POZICE:
  • Veškerá údržba strojů a strojních zařízení společnosti
  • Analýza, diagnostika a oprava strojů
  • Zajištění preventivní údržby strojů
  • Komunikace s kolegy z oddělení údržby i dalších oddělení ve firmě

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Elektro vzdělání s vyhláškou 50 § 6
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME:
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Zkrácená pracovní doba (37,5h/týdně)
  • Cafeterie
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Náborový příspěvek

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Technik údržby (3 směny)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Specialista kvality (A10722)
Plzeň - Hofmann Wizard s.r.o.
Kurýr Bolt Food (Plzeň)
Plzeň - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Nadšený lektor/ka angličtiny pro děti
Plzeň - Lenka Preisová | 200 Kč - 230 Kč
Údržbář CNC strojů
Plzeň - ŠKODA TRANSPORTATION
Řezník
Nýřany - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Zámečník
Svářeč pro Škodovku
BRIGÁDA - Úklid prodejny - Tesco Plzeň
Plzeň - NEW YORKER CZ, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč

Práce Technik údržby (3 směny): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technik údržby (3 směny)?

Práce je nabízena v lokalitě Plzeň.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby (3 směny) ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Elektro a automatizace