Technik BOZP a ŽP

Brno

Náplň práce

  • Zaštiťování BOZP a PO v oblasti výroby, vývoje a servisu firemních produktů
  • Identifikace a hodnocení rizik v oblasti BOZP/PO a ŽP
  • Zpracovávání a aktualizace BOZP, PO a ŽP dokumentace
  • Příprava a zajištění/realizace školení v oblasti HSE
  • Poskytování odborné podpory a konzultace v oblastech HSE kolegům napříč celou firmou
  • Komunikace s externími partnery (dodavatelé, úřady)
  • Komunikace s dohlížející osobou nad radiační ochranou, výměna a výdej dozimetrů
  • Provádění kontrolní a preventivní činnosti v oblastech BOZP, PO a ŽP, účastnit se ISO auditů
  • Monitorování legislativních změn v oblasti BOZP, PO a ŽP pro výrobu, logistiku, servis a vývoj
  • Reporting
Váš profil
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenost z oblasti BOZP+PO+ŽP ve výrobní firmě (certifikát OZO velkou výhodou)
  • Znalost příslušné legislativy
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
Naše nabídka
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí
  • Zaučení, odborné školení a perspektiva osobního i odborného růstu
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Flexibilní pracovní doba, občasný home office
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovaná karta Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Brno
Odvětví práce: BOZP
Pracovní pozice: Technik BOZP a ŽP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha a bezpečnost
Modřice - SECURIA CZ s.r.o.
Technik servisního centra
Brno - ADECCO spol. s r.o.
SRPNOVÁ BRIGÁDA: Obsluha Gyros stánku
Brno - ŽS REAL, a.s. | 120 Kč - 140 Kč
OSTRAHA - Rajhrad/Syrovice - 170Kč/hod.
Rajhrad - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Pracovník vrátnice objektu od 115 Kč/hod.
Brno - SONIDO Investment s.r.o. | 115 Kč - 120 Kč
Product Manager
Brno - ThreatMark
Kurýr Bolt Food (Brno)
Brno - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Vyučující informačních technologií 8 hodin týdně celý rok
Kuřim - Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. | 350 Kč - 350 Kč

Práce Technik BOZP a ŽP: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technik BOZP a ŽP?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Trenkwalder Česká Republika.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik BOZP a ŽP ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.