Technický pracovník, referent provozního odboru

Zlín
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osobyAbsolventy
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 24 100 - 34 370 Kč/měsíc

Náplň práce:
• Zajišťování subdodavatelskou firmou opravy a údržby nemovitého a movitého majetku ve správě MJVM – budov, technologií a technologických celků, strojů, zařízení, vybavení apod. Komunikace s dodavatelskou firmou a řešení problémů s firmou zajišťující opravy.
• Zajišťování efektivního využívání majetku a návrhů na vyřazení. Sledování poruchovosti, technického stavu, poškození, opotřebení, časových a ekonomických ztrát, revizních nálezů, zkoušek a prohlídek. Navrhování, zajišťování a kontrola realizace opatření k nápravě.
• Vybraná agenda z oblasti nakládání se svěřeným majetkem – spolupráce při evidenci nově pořízeného majetku, zajišťování jeho řádného označení, spolupráce při provádění fyzických inventur majetku.
• Realizace procesu vyřazení přebytečného a neupotřebitelného majetku na základě zjištění a výstupů fyzických inventur majetku.
• Vybraná agenda z oblasti dotačních projektů z Ministerstva Kultury.
• Zpracování daňových přiznání a výkazů z oblasti energetiky včetně zajištění jejich odeslání v řádném termínu – měsíční přiznání k dani z elektřiny vyrobené fotovoltaickým systémem (FVE), výkazy pro OTE.
• Spolupráce v oblasti EZS, EPS, zajišťování komunikace se smluvními partnery, aktualizace kontaktních osob na Policii ČR a Hasičský záchranný sbor ČR.
• Zajišťování vybraných oblastí provozu organizace, např.:
- zajišťování procesu nákupů zboží a služeb v rámci provozního odboru,
- sestavování návrhů na opravy, údržbu, obnovu a doplnění IT zařízení a techniky,
- zajišťování provozu platebních terminálů na objektech MJVM (hrad Malenovice, Ploština) včetně řešení vzniklých problémů,
- zajišťování vybraných funkcionalit vstupenkového systému (Colosseum) včetně jejich úprav, rozšíření apod. dle pokynů nadřízených.
- spolupráce při akcích MJVM, převozech věcí apod.
- drobné údržbové práce v rámci objektů MJVM a okolních pozemků.
• Vykonávání dalších činností odpovídajících pracovnímu zařazení, dle potřeb organizace a dle pokynů nadřízených.
• Výhodou je znalost BOZP a PO v případech komunikace s externí osobou odborně způsobilou, evidence školení potřebné v rámci zaměstnání.
• Evidence a řešení revizí a zkoušek vyplývající z provozu objektů.
Požadujeme:
• Minimálně střední vzdělání s maturitou.
• Znalost práce na PC, MS Office.
• Aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B
• Schopnost samostatné i týmové práce.
• Komunikativnost a schopnost práce s lidmi, flexibilita.
• Zodpovědnost, spolehlivost.
• Trestní bezúhonnost.
Výhodou:
• Praxe ve vykonávání některých z popsaných činností.
Nabízíme:
• Práci na plný pracovní úvazek.
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
• Solidnost veřejné instituce.
• Možnost dalšího odborného růstu.
• Pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené + 3 dny indispozičního (zdravotního) volna.
• Příspěvek na stravování a penzijní připojištění.
• Volné vstupy do objektů muzeí a galerií (AMG, ICOM).

Kontakt:
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace
Vavrečkova 7040
760 01 Zlín

Výběrové řízení
Přílohy přihlášky:
• Strukturovaný profesní životopis
• Motivační dopis
• Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Přihlášku zasílejte na adresu: do 21. 7. 2024.
Výběrové řízení proběhne formou ústního pohovoru.
Bližší informace: Ing. Petr Tkadlčík, vedoucí projektově technického oddělení, tel.: , e-mail: petr.

Mapa umístění pracoviště:
Firma: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: Technický pracovník, referent provozního odboru
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 100 - 34 370 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Technický manažer
- Lukov - PARABEL s.r.o.
Zlín : LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
Zlín - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
OBSLUHA STROJŮ 35000 KČ/měs.
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 35 000 Kč
Seřizovač | ZLÍN | 35 000 Kč + bonusy
Zlín - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
HLEDÁŠ PRÁCI STAŇ SE SOUČÁSTÍ TÝMU V KFC!
Zlín - AmRest s.r.o. | 130 Kč - 160 Kč
Seřizovač vstřikolisů | ZLÍN | 35 000 Kč + bonusy
PROJECT ENGINEER | PLASTICS
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
C# DEVELOPER | 80 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
Letní brigáda v kempu pod Pálavou
Pohořelice - Sandra Šebestíková | 150 Kč - 200 Kč
PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB | ZLÍN
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Úklid - pondělí až pátek, 7-11, 135,- Kč/hod. - na stálo
Zlín - Recovera Využití zdrojů a.s. | 135 Kč - 135 Kč
Pracovníci ostrahy pro OZP od 120 Kč/hod
Otrokovice - TOP security s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč
VEDOUCÍ SW TÝMU | 100 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
Pokladní v supermarketu, Pohořelice - 161 Kč/hod.
Pohořelice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 161 Kč - 178 Kč
EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER | Zlínsko
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 80 000 Kč
Úklid Zlín Malenovice 160 Kč/hod
Zlín - BRUCO spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
SERVISNÍ TECHNIK | ZLÍN | až 45 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
200 Kč/h Pravidelná výpomoc a asistence seniorce ze Zlína
Zlín - Agentura Suzi s.r.o. | 200 Kč - 200 Kč
ROZPOČTÁŘ | ZLÍN
STAVBYVEDOUCÍ | ZLÍN | až 65 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 65 000 Kč
Skvělá brigáda v obchodě Sklizeno
Zlín - VITAL FOOD s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Ostraha prodejny, 150 Kč/hod, zálohy
Holešov - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč
Pohořelice - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč

Práce Technický pracovník, referent provozního odboru: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technický pracovník, referent provozního odboru?

Práce je nabízena v lokalitě Zlín.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 24 100 - 34 370 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický pracovník, referent provozního odboru ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace ještě dnes.