Technický koordinátor

Kunice

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, rakouskou společnost, která se již více než 50 let zabývá prodejem, projektováním, servisem strojů a periferních zařízení pro zpracování plastů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický koordinátor.

Náplň práce:

* zpracování objednávek zákazníků, technické vysvětlení a poradenství v oblasti náhradních dílů

* rozdělování práce pro servisní techniky (technické a časové plánování servisních prací)

* komunikace se zákazníky o ceně a servisu a vytváření zpráv o kvalitě

* nákup technických komponentů a poptávání cenových nabídek

* podpora zákazníka a obchodního oddělení při řešení servisních záležitostí a poruch

* koordinace zakázek a vedení procesu s dodavateli od začátku, až do konce

Požadujeme:

* zkušenost na obdobné pozici (či na pozici servisního technika)

* znalosti v oblasti elektrotechniky a hydrauliky

* technické vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (např. mechatronika/elektronika/automatizace - výhodou)

* uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, SPS)

* znalost angličtiny či němčiny B1/B2 (písemně i hovorově)

* orientace a znalost čtení v technické dokumentaci

* ŘP sk. “B” (aktivní řidič)

* komunikativnost a orientaci na zákazníka

Nabídka:

* zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu

* zajímavé finanční ohodnocení (včetně 13., 14. platu a dalších bonusů)

* spolupráci v mladém a ambiciózním týmu

* mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené

* nástup možný dle dohody

* místo výkonu práce: Kunice/Velké Popovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Kunice
Pracovní pozice: Technický koordinátor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
IT PROJECT MANAGER
Říčany - BILLA, spol. s r. o.
Stavební technik/čka
- Praha 10 - ASKO a.s.
Servisní technik
Říčany - Trenkwalder Česká Republika
Čestlice - B W T Česká republika s.r.o.
Technický operátor
- Říčany - PERFECT CANTEEN s.r.o.
SKLADNÍK (kompletace čerstvého zboží)
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 34 500 Kč - 44 500 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (HM ŘÍČANY)
Říčany - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV - RETRAK (v chlazeném skladu)
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 37 000 Kč - 42 000 Kč
Práce v KFC Čestlice (Průhonice)
Říčany - AmRest s.r.o. | 26 000 Kč - 33 000 Kč
BRIGÁDA - DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ (HM ŘÍČANY)
Říčany - Tesco Stores ČR a.s. | 170 Kč - 170 Kč
STRATEGY PROJECT MANAGER
PRACOVNÍK OBALOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 36 200 Kč - 38 000 Kč
Pracovník ostrahy logistického areálu v Jažlovicích
Říčany - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 124 Kč - 135 Kč
Dlouhodobá brigáda v KFC Čestlice
Říčany - AmRest s.r.o. | 123 Kč - 150 Kč
Zahradní,stavební práce
Kostelec nad Černými Lesy - Martin Budil | 1 800 Kč - 2 500 Kč
Brigádník/Brigádnice
Jílové u Prahy - Albert Česká republika, s.r.o. | 169 Kč - 169 Kč
lektor matematiky v kanceláři, 250 Kč/h, vhodné pro studenty
Říčany - Akademie doučování Vršovice s.r.o. | 250 Kč - 250 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Říčany - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Kamenice: BRIGÁDA NA POKLADNĚ
Mnichovice - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Pikér - až 45.000 Kč/měs, Říčany
Říčany - ABZAKOVO spol. s r.o. | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Říčany: LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
Říčany - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Strančice: BRIGÁDNÍK/CE V LAHŮDKÁCH A PEČIVU
Říčany: LETNÍ BRIGÁDA NA DOPLŇOVÁNÍ NÁPOJŮ

Práce Technický koordinátor: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technický koordinátor?

Práce je nabízena v lokalitě Kunice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický koordinátor ve městě Kunice? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.