Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb

Pardubice

Informace
U koho budete pracovat? Říká se o nás, že fungujeme jako vodní živel. Svou práci děláme efektivně a kvalitně. Stejně zodpovědně se chováme ke svým zaměstnancům. Spokojeni budete nejen s prací, ale také s lidmi okolo vás. Co řekneme, to platí, přes to voda neteče.

KVIS = kanalizace, voda, inženýrské stavby. Stavíme, opravujeme, rekonstruujeme inženýrské sítě. Umíme upravit vodní toky, postavit hráze, a v případě potřeby jsme schopni zajistit kompletní projekci vodohospodářských staveb, včetně s tím souvisejících inženýrských činností.

Pojďte k nám, buďte náš nový STAVBYVEDOUCÍ a roky s námi utečou jako voda!

Jaká je náplň práce stavbyvedoucího?

- Jste hlavním koordinátorem stavby, kde největší roli máte v řízení stavebních činností včetně vedení lidí.

- Do toho spadá i kompletní kontrolní činnost. Hlídáte včasné doručení a spotřebu materiálu na stavbu, jeho dopravu a kvalitu odváděné práce.

- Vaše práce zahrnuje komunikaci s dodavateli i občasný dohled na správnost jimi prováděných aktivit.

- Velmi dobře víte, že striktní dodržování zásad bezpečnosti práce a pořádku na pracovišti je naprostá nutnost. Vyžadovat zodpovědný přístup pracovníků stavby je ve vaší režii.
Co od vás očekáváme
Jaké byste měl/a mít předpoklady:

- SŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe vodohospodářské nebo pozemní stavby), případně vítáme školu strojírenského oboru.

- V případě, že ještě nemáte tolik praxe, věřte, že se zaučením pomohou ti nejlepší z nás. Až budete připravený, dostanete svou vlastní partu pracovníků.

- Nemáte problém s každodenní jízdou v autě a současně být časově flexibilní. Abychom vám to ulehčili a zpříjemnili, budete mít k dispozici firemní auto.

- Pracujete s lidmi, proto vítáme opravdu dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost.
Co vám nabízíme
Na co se u nás můžete těšit?

- Kromě zmíněného auta máte k dispozici mobilní telefon a notebook.

- 5 týdnů dovolené a k tomu ještě další dny volna v období vánočních svátků.

- Kariérní růst - věnujeme se talentům a posouváme jejich odbornost.

- Pro vyvážení pracovního a osobního života máme flexibilní pracovní dobu. Někdy je zkrátka potřeba věci dotáhnout do konce a věnovat jim více úsilí a času. Jindy odcházíme z práce dříve.

- Přispějeme na sport a volnočasové aktivity, sami se účastníme sportovních událostí v tomto duchu.

- Zajistíme smysluplná školení a vzdělávání z oboru.

- Jsme správná parta, vytváříme zážitky i mimo kancelář, jezdíme na společné akce, konference,..

- S kolegy máme neformální a otevřenou komunikaci, nováčkům dáváme časté zpětné vazby a nasloucháme.

- Nabízíme i výhody v oblasti finančních produktů, např. příspěvek na penzijní připojištění.

…a mnoho dalšího. Vše s vámi rádi probereme při setkání.

Detaily o pracovním místě:
Firma: KVIS Pardubice a.s.
Lokalita: Pardubice
Odvětví práce: Stavebnictví a reality
Pracovní pozice: Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
pomocné stavební úráce
Pardubice - LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o.
Elektrikář silnoproudu, od 30 000 Kč, vzdělávací kurzy a školení
Pardubice - Stavrecon Pardubice s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Odborný dělník – plat až 45 000 Kč – ubytování ZDARMA (m/ž)
Pardubice - Manuvia, a. s., organizační složka | 29 000 Kč - 45 000 Kč
Asistentka prodeje - kamenný obchod NEFRITO
Pardubice - Nefrito laboratories, s.r.o. | 150 Kč - 170 Kč
Pracovník ostrahy supermarketu, 130 Kč/hod, bonusy, prémie, zálohy týdně
Pardubice - ADESTRA security, spol. s r.o. | 20 000 Kč - 35 000 Kč
POŘADATELSKÁ ČINNOST - PARDUBICE - od 175-200 Kč / hod.
Pardubice - PROTECTON HOLDING, a.s. | 175 Kč - 200 Kč
KEY ACCOUNT MANAGER
Pardubice - ADECCO spol. s r.o.
Asistent provozu Pardubice - 4300 měsíčně, 20% úvazek
Pardubice - G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | 4 300 Kč - 4 300 Kč
Dlouhodobá brigáda ve skladu zálohy, mzda až 150 Kč/h ihned!
Pardubice - Manuvia, a. s., organizační složka | 120 Kč - 150 Kč
Nastartujte svou kariéru u nás až 45 000 Kč + 13. a 14. plat!
Pardubice - Manuvia, a. s., organizační složka | 35 000 Kč - 45 000 Kč
Úklidový/á pracovník/ce, HPP
Pardubice - Polabiny - IF FACILITY a.s.
Operátor výroby - čistá měsíční mzda až 35.700,- Kč + ubytování
Pardubice - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Úklid Pardubice 125,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Pardubice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 125 Kč - 125 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Chrudim - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
TECHNIK KVALITY
PROJECT MANAGER
Zedník, 30 000 - 45 000 Kč, vhodné i pro OSVČ
Pardubice - Stavrecon Pardubice s.r.o. | 30 000 Kč - 45 000 Kč
Ostraha Chlumec n/Cidlinou 130,-/ hod. vyhrazeno pro OZP
Pardubice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Obchodní ředitel
Chrudim - Manpower | 90 000 Kč - 100 000 Kč
Úklidový/á pracovník/ce, DPP
Asistent/ka prodeje GATE Pardubice OC Family Center
Pardubice - Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. | 24 000 Kč - 26 000 Kč
Obsluha linek CNC - kontrola nevyváženosti
Pardubice - Manpower | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Ostraha Pardubice a okolí 165,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Pardubice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 165 Kč - 165 Kč
Přípravář/ka, rozpočtář/ka pozemních staveb 25 až 50 000 Kč
Pardubice - Stavrecon Pardubice s.r.o. | 25 000 Kč - 50 000 Kč

Práce Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb?

Práce je nabízena v lokalitě Pardubice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy KVIS Pardubice a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě KVIS Pardubice a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Stavebnictví a reality