Speciální pedagog/pedagožka se zaměřením na logopedii

Praha

Náplň práce

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku pro SPC v Praze 4 na plný úvazek, nástup ihned nebo dohodou. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii, bezúhonnost, flexibilitu. Vhodné i pro studenty odpovídajících magisterských oborů.  Vítána praxe v oboru, ŘP. Finanční ohodnocení v 12. platové třídě.

Informace na tel.č. 241 726 334 M.Brožová,

životopisy zasílejte na

Detaily o pracovním místě:
Firma: Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Speciální pedagog/pedagožka se zaměřením na logopedii
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Asistenti pedagogů
- Praha - Mateřská škola, Praha 9, Litvínovská 490
Pedagogové - 1. stupeň
- Praha - Základní škola Marjánka, Praha 6, Bělohorská 52
- Praha - Mateřská škola speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3
- Praha - Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250
Asistent/ka pedagoga od 1.9.2024 do ZŠ Praha 9
Praha - Základní škola Praha 9 Vysočany, Špitálská 789
Asistent/ka pedagoga
- Praha - Základní škola Břečťanová
- Praha - MANGROW edu, z. ú.
Pedagog
- Praha - Mateřská škola, Praha-Kunratice, Předškolní 880
- Praha - Mateřská škola Začít spolu s.r.o.
Asistent pedagoga
Praha - Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium
Praha - Základní škola Praha 5 - Řeporyje
Marketing Activation Executive
Praha - British American Tobacco
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Media Executive
Praha - Publicis Groupe CZ
Senior Digital Specialist
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Junior Motion Designer
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna

Práce Speciální pedagog/pedagožka se zaměřením na logopedii: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Speciální pedagog/pedagožka se zaměřením na logopedii?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Speciální pedagog/pedagožka se zaměřením na logopedii ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara ještě dnes.