Specialista kvality potravin i bez praxe, dopravné #cjZ9j

Benešov

Náplň práce:
Máte zkušenost či vzdělání v oblasti potravinářství/zemědělství či obdobné, nebo Vás baví administrativa, jste pečlivý/á a chtěl/a byste pracovat v menším kolektivu ve firmě, která Vám nabídne mnoho atraktivních benefitů? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného specialistu či kontrolora kvality potravin dle zkušeností a preferencí! Těšit se můžete na mzdu s motivačními příplatky, příspěvky na dopravu a v neposlední řadě na fajn, mladý a přátelský kolektiv.

Náplň práce (Specialista kvality):
- administrativní podpora pro seniorního specialistu kvality (80 % práce v kanceláři)
- zadávání a úpravy dat v databázích
- komunikace s dodavateli, reporting
- spravování produktové databáze, řešení obalů - efektivita, návrhy na změny

Kontrolor kvality:
- Kontrola kvality (příjmová, skladová, výstupní)
- Výběr a posuzování produktů během jejich trvanlivosti
- Plánování, provádění kvalitativních testů produktů a jejich vyhodnocování
- Příprava zpráv v oblasti kvality v souladu se stanovenými směrnicemi a jejich zasílání obchodnímu oddělení

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností + motivační příplatky
- různorodou práci s flexibilní začátkem/koncem prac. doby
- příspěvky na dopravu až do výše 4000 Kč
- bonus až 15 % z roční mzdy
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál 100 Kč
­- sickdays
- přátelský kolektiv
- firemní akce

Požadujeme:
- zkušenost či vzdělání v oblasti potravinářství či obdobném oboru, ideálně s posuzováním kvality
- uživatelská znalost práce na PC
- velkou výhodou znalost angličtiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Benešov
Pracovní pozice: Specialista kvality potravin i bez praxe, dopravné #cjZ9j
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 45 000 Kč / za měsíc
Nabídka přidána: 29. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Operátor výroby
- Brodce - Filipa Logistika, s.r.o.
PŘIDEJ SE DO TÝMU KFC D1 LOKET(66km, Benešov)
Benešov - AmRest s.r.o. | 26 000 Kč - 30 100 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Benešov - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Mont. dělník/Řidič VZV, mzda 35-41.000,- Kč čistého vč. prémií a diet, ubytování
Benešov - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 28 800 Kč - 35 500 Kč
Flexibilní práce v KFC Benešov
Benešov - AmRest s.r.o. | 25 000 Kč - 29 000 Kč

Práce Specialista kvality potravin i bez praxe, dopravné #cjZ9j: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Specialista kvality potravin i bez praxe, dopravné #cjZ9j?

Práce je nabízena v lokalitě Benešov.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 30 000 - 45 000 Kč / za měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy INDEX NOSLUŠ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kvality potravin i bez praxe, dopravné #cjZ9j ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.