Specialista kvality

Moravskoslezský kraj

Náplň práce

Pro společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče o pozici specialisty kvality a výrobní analýzy, který by analyzoval díly pro sériovou výrobu.
  • analýza dílů, které nesplní kritéria kvality
  • spolupráce na reklamacích a optimalizace procesů
  • vymýšlení preventivních opatření
  • správa technické dokumentace
  • práce v systému SAP
  • reportování nadřízeným
  • Požadujeme

  • technické vzdělání
  • vyhláška dle NV č. 194/2022 Sb. §5 nebo §6 (osoba znalá nebo elektrotechnik)
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na směny (možnost výběru mezi nepřetřžitým 12hod. provozem, nebo 3směnný 8hod. provozem)
  • Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • pracovní týden - 37,5 hodin
  • roční bonusy

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Moravskoslezský kraj
    Pracovní pozice: Specialista kvality
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 24. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Kontrola kvality, operátor výroby
    Ostrava - Human & Hunter spol. s r.o.
    Kontrolor/ Operátor
    Ostrava - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
    Kurýr Bolt Food (Ostrava)
    Ostrava - LKMV Services, s.r.o.
    Obsluha CNC na dvě směny – čistá mzda až 44.000 Kč/měs.* + ubytování
    Ostrava - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 34 000 Kč - 44 000 Kč
    Pracovník úklidu v Ostravě pro OZP - zkr. úvazek 5hod./denně
    Ostrava - Conspiro qua, s.r.o. | 14 000 Kč - 1 400 Kč
    Ostrava - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
    Podpora Energy managementu v R&D centru (DPP)
    Ostrava - Vitesco Technologies - R&D Ostrava
    Úklidový/á pracovník/ce
    Ostrava - Moravská Ostrava - IF FACILITY a.s.
    Pracovník ostrahy ve Frýdku Místku, zálohy, nástup ihned, odměny!
    Frýdek-Místek - ADESTRA security, spol. s r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
    Rozvozce pizzy a jídel
    Ostrava - Martina Bednářová | 120 Kč - 150 Kč
    Řidič ostrahy výjezdového vozidla
    Ostrava - CENTR GROUP, a.s. | 19 900 Kč - 19 900 Kč
    Ostrava - Vítkovice - IF FACILITY a.s.
    Masérka / Masér do našeho týmu
    Ostrava - Marek Kukuča | 130 Kč - 130 Kč
    Seřizovač vstřikolisů
    Ostrava - Manpower | 180 Kč - 180 Kč
    Pracovník ostrahy - vhodné pro ID,OZP
    Ostrava - SOLID SECURITY s.r.o. | 1 500 Kč - 1 500 Kč
    Operátor logistiky
    Příbor - Česká pošta, s.p.
    Ostraha prodejny (kamery) - 150 Kč/hod
    Ostrava - LPS GUARD s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
    Operátor-ka výroby I od 32.000 Kč I 13.+14. plat I Ubytování
    Ostrava - SH Job Partners s.r.o. | 27 000 Kč - 40 000 Kč
    Ostrava - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč

    Práce Specialista kvality : Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Specialista kvality ?

    Práce je nabízena v lokalitě Moravskoslezský kraj.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kvality ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.