Sociální pracovník/ice

Svitavy, Polička
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (výborná znalost (MS Office))
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (aktivní řidič/ka)
  • Nabízená mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování agendy dávek pro osoby se zdravotním postižením (příspěvek na péči, mobilita, zvláštní pomůcky, průkaz), poskytování poradenství v oblasti dávek zdravotně postiženým, provádění sociálního šetření v přirozeném prostředí klienta, jednání s klienty
POŽADAVKY:kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, t. j. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru, popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a
sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku), výborné komunikační schopnosti – schopnost jednat s klientem, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, výpis z rejstříku trestů, profesionální vystupování, psychická odolnost, výhodou je znalost práce programů OK centrum, OK nouze, Arsys.X
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenkový paušál 65 Kč/odpracovaná směna, odměny k životním a pracovním výročím
Pracovní podmínky: platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po 3 měsících možnost přiznání osobního příplatku, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a následnou rodičovskou dovolenou), nejdéle do 08.02.2027, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění
KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 19.07.2024 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění
požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na
výběrovém řízení.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Úřad práce České republiky
Lokalita: Polička
Pracovní pozice: Sociální pracovník/ice
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    47 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pracovníci v přímé obslužné péči
Sebranice - Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú.
Všeobecná sestra
Bystré - Centrum sociálních služeb Bystré
Zámečník/ice
- Široký Důl - Flídr metal s.r.o.
Zdravotní sestra/bratr
- Bystré - Centrum sociálních služeb Bystré
Zámečník/ice, mechanik/čka
- Polička - THT Polička, s.r.o.
Veterinární technik/čka
- Kamenec u Poličky - Státní veterinární správa
Kamenec u Poličky - Státní veterinární správa - Kamenec
Asistent/ka pedaqoga
- Svitavy - Středisko výchovné péče Svitavska
Psycholog/psycholožka
Asistenti pedagogů
- Svitavy - Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27
STÁLÁ BRIGÁDA Tesco - POLIČKA (A673)
Polička - B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Práce Sociální pracovník/ice: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Sociální pracovník/ice?

Práce je nabízena v lokalitě Polička.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 23 390 - 34 370 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Úřad práce České republiky.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sociální pracovník/ice ve městě Polička? Pošlete svůj životopis firmě Úřad práce České republiky ještě dnes.