Skvělá příležitost pro skladníky-jedna směna, bonusy #BFtpN

Český Brod

Náplň práce:
Chcete získat fajn práci ve skladu? Pokud ano, tak máme pro Vás velmi atraktivní nabídku v jednosměnném provozu, který vám umožní sladit pracovní a osobní život. Motivací Vám bude příjemné pracovní prostředí, zajímavá mzda či mnoho dalších peněžitých i nepeněžitých benefitů.
Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže, kteří ocení fyzickou aktivitu spojenou se skladovou činností. Místo výkonu: Praha-východ.

- příjem a výdej zboží
- nakládka a vykládka

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- dovolená 5 týdnů
- systém Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 150 Kč
- přátelský kolektiv

Požadujeme:
- zkušenosti se skladnickou činností
- fyzická zdatnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Český Brod
Pracovní pozice: Skvělá příležitost pro skladníky-jedna směna, bonusy #BFtpN
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 - 35 000 Kč / za měsíc
Nabídka přidána: 27. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
řidič B
Čelákovice - HELP TEX, z.s.
Skladník
Přišimasy - disLOG, a.s.
Skladník/Skladnice
Nehvizdy - OLYMPTOY s.r.o.
Pomocní skladníci
- Mochov - DOBRO, spol. s r.o.
- Jirny - COOL NEWS s.r.o.
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (HM LYSÁ NAD LABEM)
Lysá nad Labem - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
Ostraha - řidič logistického areálu v Jirnech
Úvaly - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 120 Kč - 135 Kč
Ostraha - logistického areálu v Jirnech
řidič B
Čelákovice - HELP TEX, z.s. | 38 000 Kč - 66 000 Kč
VEDOUCÍ SMĚNY VE VÝCVIKU (SM PEČKY)
Pečky - Tesco Stores ČR a.s. | 36 700 Kč - 36 700 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PRROVOZU - (HM ČELÁKOVICE)
Čelákovice - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
Zahradní,stavební práce
Kostelec nad Černými Lesy - Martin Budil | 1 800 Kč - 2 500 Kč
Ostraha objektu s mzdou až 33000,-Kč
Lysá nad Labem - Euro guard s.r.o. | 29 000 Kč - 33 000 Kč

Práce Skvělá příležitost pro skladníky-jedna směna, bonusy #BFtpN: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Skvělá příležitost pro skladníky-jedna směna, bonusy #BFtpN?

Práce je nabízena v lokalitě Český Brod.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 32 000 - 35 000 Kč / za měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy INDEX NOSLUŠ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skvělá příležitost pro skladníky-jedna směna, bonusy #BFtpN ve městě Český Brod? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.