Skladník v Uherském Brodě

Zlínský, Uherský Brod

Hledáme kolegy do skladu výrobní firmy v Uherské Brodě.

POPIS POZICE:

Řízení VZV.

Práce se skladovou dokumentací.

PROFIL KANDIDÁTA:

Zkušenosti ze skladu.

Ochota pracovat na tři směny.

Vhodné i pro absolventy.

Fyzická zdatnost.

NABÍZÍME:

Týden dovolené navíc.

Dotované stravování přímo v areálu.

Příplatky za směnnost a osobní příplatek.

13. mzda.

Zdravotní bonus a možnost penzijního a životního připojištění.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Uherský Brod
Odvětví práce: Manuální práce
Pracovní pozice: Skladník v Uherském Brodě
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
ODPOLEDNÍ ÚKLID v Aquaparku Uh. Hradiště
Uherské Hradiště - Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace
Pokojská
Uherské Hradiště - STAVEX U.H., s.r.o. | 135 Kč - 145 Kč
ŠÉFKUCHAŘ / ŠÉFKUCHAŘKA (45 000 Kč/měsíčně)
Uherské Hradiště - Božena Strýčková | 40 000 Kč - 45 000 Kč
IT security specialist | až 120 000 CZK
Uherské Hradiště - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 120 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Uherské Hradiště
Uherské Hradiště - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Obsluha pískovacího boxu
Kaňovice - Moravia Containers, a.s. | 180 hodina
Fyzioterapeut - úvazek 0,4
Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Úklid na hotel Alexandria****
STATIK/STATIČKA | až 80 000 Kč
Uherské Hradiště - Grafton Recruitment | 75 000 Kč - 80 000 Kč
Strojní konstruktér (až 55 tisíc)
Uherské Hradiště - Manpower | 40 000 Kč - 55 000 Kč
Pediatr na Dětskou léčebnu
Mistr údržby - elektro (m/ž) až 60 000Kč/měs. + prémie a benefity
Bojkovice - SULCO Automotive Group, s.r.o. | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Kuchař/ka
DPP, DPČ - úklid pošty - Luhačovice
Luhačovice - Aseta handicap s.r.o. | 4 000 Kč - 5 000 Kč
Sanitářka
INŽENÝR ELEKTROTECHNIK | AUTOMATIZACE | UHERSKÝ BROD
Uherské Hradiště - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Barman/ka
Elektromontér NN, VN (m/ž)
Uherský Brod - SULCO Automotive Group, s.r.o.
INŽENÝR AUTOMATIZACE | až 70 000 Kč
Uherské Hradiště - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 70 000 Kč
Uherské Hradiště - Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace | 113 Kč - 125 Kč

Práce Skladník v Uherském Brodě: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Skladník v Uherském Brodě?

Práce je nabízena v lokalitě Uherský Brod.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník v Uherském Brodě ve městě Uherský Brod? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Uherský Brod - Manuální práce