Skladník - interní manipulant

Přerov, Hranice
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jízdní výhody (příspěvek na dojíždění a svozový autobus)
    - Podnikové stravování (peněžitý příspěvek)
    - Zvláštní prémie (měsíční prémie až 5000,-Kč; náborový příspěvek 20.000,-Kč)
    - Jiné výhody (systém zaměstnaneckých benefitů dle vlastního výběru)
  • Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce:
zásobování pracovišť materiálem, polotovary a hotovými výrobky; příprava a kompletace obalového materiálu; průběžný odvoz hotových výrobků a polotovarů z výroby a příprava
k zaskladnění; odvoz nepotřebného materiálu a prázdných obalů z výroby; odvoz materiálu k drcení z jednotlivých pracovišť do určené zóny; odvoz vybraných druhů odpadů z pracovišť a jejich uložení do příslušných sběrných nádob; péče o dopravní park, používaný při výkonu činnosti, zajišťování či inicializace odstranění zjištěných závad aj.
Poznámka:
Z důvodu manipulace s břemeny o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Požadavky:
minimálně vyučení (nejlépe ve strojírenském oboru); zkušenosti s řízením manipulačního vozíku s plošinou, průkaz na VZV výhodou; praxe z obdobné pozice v automobilovém průmyslu výhodou; ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu

Nabízíme:
smluvní měsíční mzdu dle dosažené kvalifikace, k ní až 5.000 Kč prémií měsíčně hned od začátku trvání prac. poměru, příspěvky na dojíždění, svozový autobus po trase Přerov - Prosenice - Lipník n. B. - Slavíč - CTPark Hranice, peněžitý příspěvek na stravování, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnaneckých benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 20 000 Kč

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ;
- telefonicky (v pracovní dny 09,00 - 15,00hod.) na čísle - Ing. Jana Česalová

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: CZECH ETIMEX s.r.o.
Lokalita: Hranice
Pracovní pozice: Skladník - interní manipulant
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Skladník/ce
- Hranice - SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Řidič, servis mobilních toalet
Odry - WECKO sanitární technika s.r.o.
Elektromechanik - možnost ubytován
Hranice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 24 000 Kč - 40 000 Kč
Práce ve výrobě s ubytováním - Hranice – nástup ihned!
Hranice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Hranice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Mechanik/Mechanička - pouze ranní směna
Hranice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 22 000 Kč - 25 000 Kč
Pracovník balení koření a kořenících směsí
Lipník nad Bečvou - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 22 000 Kč - 27 000 Kč
Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova
Hranice - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Prodavač/ka
Lipník nad Bečvou - TEMPO, obchodní družstvo
Lisař/ka plastů - možnost ubytování
Hranice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 27 000 Kč - 29 000 Kč

Práce Skladník - interní manipulant: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Skladník - interní manipulant?

Práce je nabízena v lokalitě Hranice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 30 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy CZECH ETIMEX s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník - interní manipulant ve městě Hranice? Pošlete svůj životopis firmě CZECH ETIMEX s.r.o. ještě dnes.