Skladník/ce, řidič/ka el.VZV - Hradec Králové

Hradec Králové

  • Popis pozice náplň práce

    • zaskladňování přijatého zboží

    • vyskladňování zboží pro odběratele

    • práce s VZV

    • práce se čtečkou

    • dvousměnný provoz ranní a odpolední směny

    Požadavky na pozici

    • čistý rejstřík trestů

    • fyzická zdatnost

    • pečlivost a zodpovědnost

    • praxe v oboru skladování/logistiky výhodou (nikoli podmínkou), zácvik pod dohledem zkušeného zaměstnance

    • zdravotní způsobilost

    Nabízíme

    • Celková hrubá mzda vč. příplatků 25 až 30.000, - Kč dle výkonu a kvality

    • 25 dní dovolené

    • stravenkový paušál

    • prostředí stabilní společnosti

    • výhodné zaměstnanecké nákupy

  • Mapa umístění pracoviště:
    Detaily o pracovním místě:
    Firma: PHARMOS, a.s.
    Lokalita: Hradec Králové
    Pracovní pozice: Skladník/ce, řidič/ka el.VZV - Hradec Králové
    Směnnost práce Dvousměnný provoz
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 25 000 - 30 000 Kč
    Nabídka přidána: 4. 7. 2024
    Pracovní pozice aktivní
    Požadavky na kandidáta
    Min. vzdělání Vyučen
    Pracovně právní vztah Plný
    Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    REMOTE recruitment support with German, up to 46 000 CZK/m
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 44 000 Kč - 46 000 Kč
    STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 65 000 Kč - 90 000 Kč
    Kurýr Bolt Food (Hradec Králové)
    Hradec Králové - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
    Laborant zkušební laboratoře
    Hradec Králové - QUALIFORM, a.s. | 150 Kč - 150 Kč
    OBRÁBĚČ CNC | HRADEC KRÁLOVÉ
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
    STROJNÍK | BEZ NOČNÍCH | KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
    Brigáda 140 Kč/h - Terno Hradec Králové
    Hradec Králové - JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice | 140 Kč - 140 Kč
    Asistentka prodeje - kamenný obchod NEFRITO
    Hradec Králové - Nefrito laboratories, s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
    Expedient/ka lékárenského e-shopu
    Hradec Králové - Sanovia, a.s. | 25 000 Kč - 28 000 Kč
    Ostraha - Hradec Králové - až 145,-Kč/hod + příplatky
    Hradec Králové - SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o. | 117 Kč - 145 Kč
    TECHNIK | HRADEC KRÁLOVÉ
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
    OBRÁBĚČ CNC
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 37 000 Kč - 40 000 Kč
    OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SKLADOVÉ SYSTÉMY
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
    OSTRAHA SKLADU - ČEPRO CEREKVICE NAD BYSTŘICÍ
    Hradec Králové - INDUS PATROL, spol. s r. o. | 123 Kč - 123 Kč
    STAVBYVEDOUCÍ | MOSTY
    OSTRAHA NÁDRAŽÍ - HRADEC KRÁLOVÉ
    Hradec Králové - INDUS PATROL, spol. s r. o. | 125 Kč - 125 Kč
    SPECIALISTA ERP SYSTÉMŮ
    Obsluha stánku s trdelníky, až 150Kč/hod!
    Hradec Králové - 21 Consult Group s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč
    Řidič dodávkového vozu
    Hradec Králové - GOLAS logistics s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
    STAVBYVEDOUCÍ | TELEKOMUNIKACE
    Hradec Králové - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
    FC Hradec Králové obsluha stánků s rychlým občerstevním
    Hradec Králové - Lidé a Příležitosti s.r.o. | 180 Kč - 200 Kč
    Řidič osobního automobilu pro rozvoz zásilek
    Hradec Králové - GOLAS logistics s.r.o. | 130 Kč - 150 Kč

    Práce Skladník/ce, řidič/ka el.VZV - Hradec Králové: Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Skladník/ce, řidič/ka el.VZV - Hradec Králové?

    Práce je nabízena v lokalitě Hradec Králové.

    👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

    Nabízená mzda je 25 000 - 30 000 Kč.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy PHARMOS, a.s..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník/ce, řidič/ka el.VZV - Hradec Králové ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě PHARMOS, a.s. ještě dnes.