Skladník/ce Po-Pa, ranní směna.

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Přijmeme skladníka do našeho týmu na plný úvazek od pondělí do pátku/ranní směna 8 hodin. Preferujeme kandidáty s platným oprávněním na VZV, ale není to podmínkou. Nabízíme stabilní pracovní dobu osm hodin denně s nástupní mzdou přibližně 28.000 Kč, s možností růstu o tři tisíce po zkušební době. Jestli máte zájem o tuto pozici, kontaktujte nás pro více informací.

Náplň práce:

- Manipulace při naskladňování zboží

- Výdej zboží

- Ranní směna

Co očekáváme:

- Znalost stavebního materiálu je výhodou

- Průkaz na řízení VZV je výhodou (můžeme obnovit)

Co nabízíme:

- Zázemí silné a stabilní společnosti

- Mzda 31.000,- po zkušební době

- Stravenky/příspěvky

- Práce v perspektivním týmu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ing. Ondřej Hromjak
Lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Pracovní pozice: Skladník/ce Po-Pa, ranní směna.
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 - 31 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    56 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Skladník/Skladnice
Nehvizdy - OLYMPTOY s.r.o.
Pomocní skladníci
- Praha - BAUBUSINESS s.r.o.
- Jirny - COOL NEWS s.r.o.
Řidiči - skladníci
- Praha - TECHNIMAT s.r.o.
Skladníci
- Praha - SCHENKER spol.s r.o.
- Mochov - DOBRO, spol. s r.o.
OSTRAHA VRÁTNICE - ZÁPY
Brandýs nad Labem - INDUS PATROL, spol. s r. o. | 117 Kč - 117 Kč
Svářeč - montér
Praha - APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč
Tesco Brandýs n.L. - pokladna
Brandýs nad Labem - ABZAKOVO spol. s r.o. | 170 Kč - 187 Kč
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Praha - APT, spol. s r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
AUTOKLEMPÍŘ/KA
Lysá nad Labem - Jaroslav Tichý | 40 000 Kč - 60 000 Kč
řidič B
Čelákovice - HELP TEX, z.s. | 38 000 Kč - 66 000 Kč
Ostraha - logistického areálu v Jirnech
Úvaly - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | 120 Kč - 135 Kč
Ostraha - řidič logistického areálu v Jirnech
Skladník/Řidič VZV
Brandýs nad Labem - TYMARA s.r.o. | 28 400 Kč - 34 700 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (HM LYSÁ NAD LABEM)
Lysá nad Labem - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
AUTOMECHANIK - DIAGNOSTIK
Lysá nad Labem - Jaroslav Tichý | 35 000 Kč - 60 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (HM BRANDÝS NAD LABEM)
Brandýs nad Labem - Tesco Stores ČR a.s. | 31 700 Kč - 31 700 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PRROVOZU - (HM ČELÁKOVICE)
Čelákovice - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
Ostraha objektu s mzdou až 33000,-Kč
Lysá nad Labem - Euro guard s.r.o. | 29 000 Kč - 33 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Pokladní v supermarketu - Neratovice 170 Kč/hod.
Neratovice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Prodejce náhradních dílů a příslušenství
Lysá nad Labem - Jaroslav Tichý | 33 000 Kč - 45 000 Kč
Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení

Práce Skladník/ce Po-Pa, ranní směna.: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Skladník/ce Po-Pa, ranní směna.?

Práce je nabízena v lokalitě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 28 000 - 31 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Ing. Ondřej Hromjak.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník/ce Po-Pa, ranní směna. ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě Ing. Ondřej Hromjak ještě dnes.