SERVISNÍ TECHNIK zdravotnických přístrojů

Zlínský kraj

Náplň práce

  • Pravidelné roční kontroly (BTK) zdravotnických přístrojů
  • Opravy
  • Kalibrace
  • Instalace a zprovoznění nových přístrojů na místě u zákazníka - Česká republika a Slovensko
  • Technická podpora zákazníků, školení zdravotnického personálu
  • Komunikace se servisním oddělením výrobců v anglickém jazyce
  • Zajištění dodávek náhradních dílů, jejich výměna
  • Administrativa spojená s provedenými pracemi
Váš profil
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém nebo elektrotechnickém oboru (výhodou je obor biomedicínský technik nebo biomedicínský inženýr)
  • Zkušenosti v servisu laboratorních příp. zdravotnických přístrojů jsou vítány, nejsou však podmínkou
  • Jazyková vybavenost: čeština nebo slovenština (rodilý mluvčí), angličtina (ideálně úroveň B2 – komunikativní znalost)
  • Řidičské oprávnění: B (aktivní řidič)
  • Orientace v oblasti HW a SW (instalace PC s OS Windows, konfigurace, údržba)
  • Výhodou znalost standardu DICOM a protokolu TCP/IP
  • Kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6 nebo podle nového zákona č.250/2021 Sb., který ruší platnost zmíněné vyhlášky
  • Všeobecný zájem o techniku a technologie
  • Empatie, trpělivost a aktivní zájem o pomoc zákazníkům
  • Mechanická zručnost, samostatnost a spolehlivost
  • Kladný vztah k cestování
  • Samostatnost při plánování práce
  • Předchozí pracovní zkušenosti ve zdravotnictví nejsou podmínkou, všechno potřebné Vás naučíme.
Naše nabídka
  • Spolehlivá stabilní společnost, jejímž základem jsou dodávky zboží do zdravotnictví
  • Odpovídající platová nabídka - bude sdělena vážným zájemcům
  • Práce ve velmi zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání (odborné, jazykové...)
  • Školení v zahraničí u výrobců přístrojů
  • Pracovní dobu si řídíte sami
  • Služební automobil k dispozici také k osobním účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky v nejvyšší možné hodnotě
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Zdravotnictví a péče
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK zdravotnických přístrojů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Sanitářka
- Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
VEDOUCÍ SW TÝMU | 100 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
C# DEVELOPER | 80 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
Seřizovač vstřikolisů | ZLÍN | 35 000 Kč + bonusy
Zlín - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
Úklid - pondělí až pátek, 7-11, 135,- Kč/hod. - na stálo
Zlín - Recovera Využití zdrojů a.s. | 135 Kč - 135 Kč
Seřizovač | ZLÍN | 35 000 Kč + bonusy
SERVISNÍ TECHNIK| CESTOVÁNÍ| SLUŽEBNÍ VOZIDLO
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER | Zlínsko
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 80 000 Kč
QA MANAGER | Zlínsko | 100 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 100 000 Kč
ROZPOČTÁŘ | ZLÍN
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
OBSLUHA STROJŮ 35000 KČ/měs.
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 35 000 Kč
SERVISNÍ TECHNIK | ZLÍN | až 45 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Úklid Zlín Malenovice 160 Kč/hod
Zlín - BRUCO spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
C# DEVELOPER | Zlínsko | 85 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 85 000 Kč
оператор кондитерської
Zlínský kraj - Gi Group Czech Republic | 26 000 Kč - 35 000 Kč
PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB | ZLÍN
SUPPLY CHAIN MANAGER | SLUŠOVICE | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
PROJECT ENGINEER | PLASTICS
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Skvělá brigáda v obchodě Sklizeno
Zlín - VITAL FOOD s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Výpomoc do skladu
Zlín - Matěj Tureček | 150 Kč - 150 Kč
STAVBYVEDOUCÍ | ZLÍN | až 65 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 65 000 Kč
DPP, DPČ - úklid pošty - Luhačovice
Luhačovice - Aseta handicap s.r.o. | 4 000 Kč - 5 000 Kč
HLEDÁŠ PRÁCI STAŇ SE SOUČÁSTÍ TÝMU V KFC!
Zlín - AmRest s.r.o. | 130 Kč - 160 Kč
SPECIALISTA MARKETINGU | ZLÍNSKO
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 50 000 Kč

Práce SERVISNÍ TECHNIK zdravotnických přístrojů: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK zdravotnických přístrojů?

Práce je nabízena v lokalitě Zlínský kraj.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Trenkwalder Česká Republika.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK zdravotnických přístrojů ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.