Servisní technik brousících CNC strojů

Holice

Uvádění brousicích strojů do provozu u zákazníka

Servis strojů u zákazníka

Reporting servisnímu oddělení

Jak bude vypadat Váš start?

První tři měsíce po nástupu budete procházet zaškolením, kdy se Vám bude intenzivně věnovat zkušený kolega. Postupně budete získávat sebejistotu a budete pracovat samostatněji.

Nabídka: Perspektivní a stabilní zaměstnání

Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů

Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace

Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání

Pololetní odměny

Mimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkendu

Dovolená 22 dní + další dny za odpracované roky

Příspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročně

Dotované závodní stravování

Finanční odměny při pracovních a životních výročích

Letní a zimní slavnost s hudbou, bohatým rautem a dobrou náladou

Firemní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj profesní životopis a domluvíme se na dalším jednání.

Požadavky: USO vzdělání strojírenské nebo elektrotechnické s maturitou

znalost německého nebo anglického jazyka

ochota cestovat k servisním úkolům u zákazníků

znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word), řidičský průkaz skupiny B

Detaily o pracovním místě:
Firma: FreeCon s.r.o.
Lokalita: Holice
Pracovní pozice: Servisní technik brousících CNC strojů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst

Práce Servisní technik brousících CNC strojů: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Servisní technik brousících CNC strojů?

Práce je nabízena v lokalitě Holice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy FreeCon s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik brousících CNC strojů ve městě Holice? Pošlete svůj životopis firmě FreeCon s.r.o. ještě dnes.