Seřizovač montážních linek

Mohelnice

Informace
Náplň práce:

*instalace, seřizování a údržba montážních linek

*zajišťování technické způsobilosti přípravků

*preventivní údržba strojů a zařízení

*dodržování, kontrola a úprava procesních parametrů v probíhající výrobě

*kontrola kvality produktu

*vedení drobné administrativy ohledně nástrojů

8 hodinové směny - 3 směnný provoz
Co od vás očekáváme
*SOU/SŠ

*znalost technologií oprav a seřizování montážních linek

*znalost elektrotechniky – výhodou

*min. 1 rok praxe v oboru – podmínkou
Co vám nabízíme
• motivující finanční ohodnocení dle zkušeností

• smlouvu na HPP

• stabilní práci

• týden dovolené navíc – celkem tedy 25 dní

• moderní technologie, čisté výrobní haly

• práce v teple a suchu, kde nefouká

• kantýna / jídelna na pracovišti

• e-benefit 1.000 Kč každý měsíc – docházkový bonus

• e-stravenku 100 Kč za odpracovanou směnu

• penzijní připojištění 700 Kč/měsíc (po ZD)

• variabilní složka 10%

Detaily o pracovním místě:
Firma: MONTIX, a.s.
Lokalita: Mohelnice
Odvětví práce: Strojírenství
Pracovní pozice: Seřizovač montážních linek
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Nástrojař
Mohelnice - MONTIX, a.s.
Svářeči
- Lnáře - Moto Legend s.r.o.
Soustružník CNC
Blovice - Luboš Gešvinder
Svářeč nerezové oceli
- Blovice - ProMinent Systems spol. s r.o.
Strojírenský kovodělník
- Nepomuk - ISSPO, spol. s r.o.
Pomocná síla ve výrobě uzenin
- Čížkov - Řeznictví a uzenářství Herejk s.r.o.
Pracovník/nice ve výrobě
Technik rostlinné výroby
- Kasejovice - Agrochov Kasejovice - Smolivec a.s.
Výrobní kontrola
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 25 500 Kč - 28 500 Kč
Dělník montážních linek
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 24 500 Kč - 27 500 Kč
Operátor předmontáž - Forvia
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 28 000 Kč - 37 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Mohelnice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Směnový mistr
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 35 500 Kč - 38 500 Kč
Elektromechanik / elektrikář
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 42 000 Kč - 45 000 Kč
Nástrojař
Mohelnice - MONTIX, a.s. | 30 000 Kč - 33 000 Kč
Manipulant
Skladník ( obsluha VZV)

Práce Seřizovač montážních linek: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Seřizovač montážních linek?

Práce je nabízena v lokalitě Mohelnice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MONTIX, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač montážních linek ve městě Mohelnice? Pošlete svůj životopis firmě MONTIX, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mohelnice - Strojírenství