Řidič VZV

Praha 10

Náplň práce:

  • Manipulace a doprava materiálů
  • Řízení, obsluha a ošetřování motorových vozíků vč. odstraňování drobných technických závad
  • Manipulace s přepravovanými náklady
  • Zabezpečení přepravy plných a prázdných bubnů pro výrobu

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SŠ
  • · Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • · Platný průkaz obsluhy motorových vozíků typ W1 podmínkou, W2 velkou výhodou
  • · Dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
  • · Manuální zručnost
  • · Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
  •   Zkušenost s řízením VZV nad 5t velkou výhodou
  •  Nepřetržitý provoz – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00
  • Přestávka na jídlo a oddech 1 hodina – rozděleno 2x 15 min, 1x 30 min

Co Vám můžeme nabídnout:

  • · dovolená 5 týdnů ročně (187,5 hodiny při 37,5 hod./týd.)
  • · Stravenky v hodnotě 137Kč za odpracovanou směnu
  • · Multisport karta
  • · Benefitní poukázky v hodnotě 600Kč/měsíc
  • · Penzijní připojištění (de délky pracovního poměru)
  • Od 140Kč/hod + tarifní příplatek 20Kč/hod
  • 20% noční, 20 % So+Ne, 100% svátek, 40% práce přesčas (možnost pracovat přesčas až 416 hod/rok)
  • měsíční bonus (až 27% základní mzdy)

Detaily o pracovním místě:
Firma: OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Lokalita: Praha 10
Pracovní pozice: Řidič VZV
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Řidič/ka sk. C - Praha 5
Praha - AVE CZ odpadové hospodářství
ALM SPECIALIST
Praha - Raiffeisenbank
Marketing Activation Executive
Praha - British American Tobacco
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Junior Motion Designer
Praha - Publicis Groupe CZ
Finanční expert
Praha - Česká pošta
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Media Executive

Práce Řidič VZV: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Řidič VZV?

Práce je nabízena v lokalitě Praha 10.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o..