Řidič sk. C+E – i pro novopečené řidiče, flexibilní směny, náborový příspěvek 50.000 Kč

Tachov

Jste řidič se sk. C+E? Právě hledáme dalšího kolegu, který nám pomůže s přepravou automotive nákladu do Německa. Rádi jezdíte? Přihlaste se k nám!

Náplň práce:

  • Přeprava automotive nákladu do celého Německa
  • Flexibilní navolení směn (PO-PÁ nebo turnusy)
  • S námi jen řídíte – nakládku a vykládku řešíme my

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení
  • Měsíční bonusy a příplatky (příplatky za víkendy…)
  • Šance pro zkušené řidiče ale i nováčky v oboru
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Paušální diety (50–55 euro/den)
  • Náborový příspěvek až 50.000 Kč
  • HPP spolupráci
  • Slevovou tankovací kartu
  • Pozici vhodnou i pro ženy
  • Flexibilní možnost zvolit si typ směn
  • Mobil
  • Cafeterii – 6000 Kč/rok (možnost využít na volnočasové aktivity, optiku...)
  • Dodržování zákonné doby jízdy
  • Řízení novějších vozů Mercedes
  • Příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč/rok
  • Poskytnutí firemního oděvu od hlavy k patě – bundy, kalhoty, boty…
  • Vlastní vůz, které můžete parkovat i u vás doma
  • Školení, vzdělávání
  • Kávu na firmě zdarma
  • Drobné firemní dárky
  • Firemní akce
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo v Tachově, jízda po ČR a celém Německu

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. C+E
  • Trestní bezúhonnost
  • Možnost dodělání karty řidiče nebo profesního průkazu

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Novitim s.r.o.
Lokalita: Tachov
Pracovní pozice: Řidič sk. C+E – i pro novopečené řidiče, flexibilní směny, náborový příspěvek 50.000 Kč
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 27. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Řidič retraku-Tachov
Tachov - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Řidič (C+E) 95
- Halže - LOGINAX s.r.o.
Řidič s. C
- Chodová Planá - Pflaument Investment s.r.o.
Řidič MKD
- Tachov - SEMPA s.r.o.
Brigáda v Tachově
Tachov - EUROPA Union Service a.s.
PROJEKTOVÝ MANAŽER | TACHOVSKO
Tachov - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 100 000 Kč
METROLOG | TACHOV
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 44 000 Kč
PLC PROGRAMÁTOR - 1 SMĚNA!
Tachov - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 62 000 Kč
ZÁSTUPCE MISTRA - TACHOV
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 39 000 Kč
LOGISTIK | TACHOVSKO
Tachov - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 50 000 Kč
DISPONENT LOGISTIKY | TACHOVSKO
Tachov - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč
KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ | 40.000 KČ
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Lakovací technolog | laborant
Tachov - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
ELEKTRIKÁŘ - TACHOV | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Tachov - Grafton Recruitment | 39 000 Kč - 45 000 Kč
Kontrola kvality - brigáda (m/ž) (A11082)
Tachov - Hofmann Wizard s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
ELEKTROMECHANIK - 1 SMĚNA
Tachov - Grafton Recruitment | 39 000 Kč - 42 000 Kč
D-FMEA - MODERÁTOR/-KA
Tachov - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
ELEKTRIKÁŘ - PŘÍLEŽITOST PRO NOVÁČKY
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 43 000 Kč
Elektromechanik (m/ž) 41 000 - 54 000Kč/měs. 13. a 14. plat
Tachov - SULCO Automotive Group, s.r.o. | 41 000 Kč - 54 000 Kč
MISTR VÝROBY - Tachov
Tachov - Grafton Recruitment | 42 000 Kč - 47 000 Kč
MANAŽER KVALITY | TACHOVSKO
Tachov - Grafton Recruitment | 90 000 Kč - 110 000 Kč
ELEKTROMECHANIK
Tachov - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
NÁSTROJAŘ | TACHOV
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 42 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Tachov - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
vrátný/vrátná ostraha Tachov KDK
Tachov - HLS SECURITY AGENCY s.r.o. | 21 000 Kč - 24 500 Kč
KONSTRUKTÉR(KA) | TACHOVSKO
TECHNOLOG | TACHOVSKO
NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ
Tachov - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 48 000 Kč
KONSTRUKTÉR / VÝVOJÁŘ (Tachovsko)
Tachov - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 50 000 Kč
Kontrola kvality - Brigáda (m/ž) (A11083)
Tachov - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Elektrikář/ka - vhodné pro
Tachov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
SEŘIZOVAČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Vedoucí objektu, zkr. úvazek - ostraha, denní-noční -Tachov
Tachov - BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
Laboratorní pracovník- chemik v lakovacím procesu

Práce Řidič sk. C+E – i pro novopečené řidiče, flexibilní směny, náborový příspěvek 50.000 Kč: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Řidič sk. C+E – i pro novopečené řidiče, flexibilní směny, náborový příspěvek 50.000 Kč?

Práce je nabízena v lokalitě Tachov.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 55 000 - 60 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Novitim s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič sk. C+E – i pro novopečené řidiče, flexibilní směny, náborový příspěvek 50.000 Kč ve městě Tachov? Pošlete svůj životopis firmě Novitim s.r.o. ještě dnes.