ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E)

Velká Bystřice

EGT Express je
stabilní a rostoucí česká společnost poskytující již od roku 1995 přepravní a
logistické služby v globálním měřítku. Buďte i vy součástí jedné z
nejvýznamnějších logistických firem!

Stále rosteme
a průběžně doplňujeme náš tým na pozici

ŘIDIČ
MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E)

Co vás čeká

  • cesty většinově na východ k běloruským hranicím + občas po EU
  • příležitostná výpomoc a asistence při nakládkách a vykládkách zboží

Co od vás
potřebujeme

  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • profesní průkaz + psychotesty
  • pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli (je možnost přidat se k flotilové firemní
    pojistce)
  • spolehlivost, vstřícné jednání, chuť pracovat
  • zkušenosti s mezinárodní přepravou výhodou, ne podmínkou

Co vám můžeme
nabídnou

  • moderní vozový park
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prémie a odměny
  • fixní mzda v čistém 45.000 - 65.000Kč dle času stráveného na cestách
  • 3 sick days
  • palivovou kartu
  • pracovní oděv (bunda, vesta, trička, kalhoty, mikina, boty)
  • roční příspěvek na údržbu firemního oděvu
  • tablet s navigací
  • firemní telefon s možností neomezených dat v EU
  • firmou hrazená školení

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis, ať se můžeme potkat na
osobním pohovoru.

Budeme se na vás těšit.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: EGT Express CZ s.r.o.
Lokalita: Velká Bystřice
Pracovní pozice: ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Řidič(ka) kamionu skupiny C + E
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Kurýr Boltfood
Olomouc - Lukáš Haloda
Řidič/ka C+E MKD
- Olomouc - KULHAJ s.r.o.
Řidič/ka sk. C+E
Olomouc - Moravská doprava s.r.o.
Řidič/ka sk. C
- Olomouc - Pavel Janoušek
Řidič/ka sk."B"
Olomouc - PLUSKAL s.r.o.
Řidič/řidička sk. C
- Olomouc - RONGITAL s.r.o.
Řidič/ka C MKD
Úklidový pracovník GRYGOV pouze OZP
Olomouc - SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 13 044 Kč - 13 044 Kč
Masař /přípravář burgerů
Olomouc - Bellaen s.r.o. | 145 Kč - 185 Kč
Klientská linka | Náborový příspěvek 12 000,- Kč!
Olomouc - Conectart a.s. | 30 000 Kč - 50 000 Kč
Seřizovač - praxe není nutná
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 145 Kč - 150 Kč
Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800,- Kč/měs. - možnost ubytování
Olomouc - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 28 000 Kč - 34 800 Kč
KUCHAŘ
Olomouc - Zdeněk Svoboda | 45 000 Kč - 55 000 Kč
Policista/ka prvosledové hlídky v Olomouci, náborák 75.000 Kč
Olomouc - Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 34 400 Kč - 40 000 Kč
Obsluha strojů, kompletace drobných součástek
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 25 000 Kč - 28 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - PŘÍJEM ZBOŽÍ (HM OLOMOUC)
Olomouc - Tesco Stores ČR a.s. | 19 731 Kč - 19 731 Kč
Skladník - 2 směny!!!
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 28 000 Kč - 32 000 Kč
Ostraha Olomouc 120 - 147,- Kč /hod. vyhrazeno pro OZP
Olomouc - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 147 Kč
Elektromechanik v Olomouci s platovým ohodnocením až 55 000 Kč
Olomouc - Randstad HR Solutions s.r.o. | 50 000 Kč - 55 000 Kč
Ostraha prodejny - kamery (vyhrazeno pro OZP, OZZ)
Olomouc - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč
ASISTENT/KA PRODEJE | Olomouc | 25 000 - 35 000 Kč
Olomouc - IUNGO JOBS s.r.o. | 25 000 Kč - 35 000 Kč
Pracovník úseku ovoce - zelenina, 140 Kč stravenky, benefity
Olomouc - JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Operátor finální montáže
ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA / SESTRA OLOMOUC
Olomouc - Stomatologické centrum 3Kameny s.r.o. | 28 000 Kč - 40 000 Kč
STAVBYVEDOUCÍ pro Olomouc
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Asistent manažera výstavby
Specialista /konzultant online služeb - práce i z domova OL
Olomouc - PS Office s.r.o. | 35 000 Kč - 80 000 Kč
Správce vozového parku Bohuňovice, nástupní mzda 35.000,- Kč/měsíčně čistého
Olomouc - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 35 000 Kč - 35 000 Kč
Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova
Olomouc - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Operátor výroby (m/ž)
Olomouc - Randstad HR Solutions s.r.o. | 23 700 Kč - 28 000 Kč
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 40 000 Kč - 60 000 Kč
Samostatná účetní | až 40 tisíc
Olomouc - Manpower | 35 000 Kč - 40 000 Kč
PRACOVNÍK PODPORY PRODEJE (A12710)
Olomouc - AURES Holdings a.s. | 30 000 Kč - 32 000 Kč
Obsluha stánku s občerstvením a zmrzlinou
Olomouc - EnergyTop Home s.r.o. | 32 000 Kč - 45 000 Kč
Úklid Olomouc 150,- Kč/hod. vyhrazeno pro OZP
Olomouc - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Asistent Dispečera PCO Olomouc-Bohuňovice 120,- Kč/hod. Vyhrazeno jen pro OZP
Olomouc - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč

Práce ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E)?

Práce je nabízena v lokalitě Velká Bystřice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy EGT Express CZ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY (C+E) ve městě Velká Bystřice? Pošlete svůj životopis firmě EGT Express CZ s.r.o. ještě dnes.