Regionální obchodní manažer

Brno

Nabídka:

Požadavky: Náš klient je specialistou v oblasti logistiky, poskytující komplexní služby v letecké, námořní a silniční přepravě. Nabízí skladovací, distribuční a celní řešení, a díky tomu efektivně usnadňuje pohyb zboží po celém světě.

Nyní hledá do svého týmu motivovaného kandidáta, který se zaměří na dosahování výsledků v souladu se strategickými cíli naší organizace pro region Moravy.

náplň práce

* starost o přidělený region a znalost potenciálních zákazníků a konkurence

* včasné zadávání dat do našeho systému CRM

* vyhledávání nových obchodních příležitostí a podpora nových zákazníků

* spolupráce s regionálními týmy

* tvorba řešení pro logistické potřeby zákazníků

* účast na školeních a prezentacích

co vám nabídneme

* měsíční bonusy

* 5 týdnů dovolené + sick days

* příspěvek na stravování

* příspěvek volnočasové aktivity (Flexi Pass)

* multisport kartu

* příspěvek na penzijní/životní připojištění

* možnost průběžného vzdělávání se a profesního růstu

* car allowance

co od vás očekáváme

* zkušenosti s obchodní činností min. 5 let

* znalost prodeje služeb a mezinárodního obchodu

* AJ na úrovni min. B2

* ŘP sk. B

* mít obchodního ducha, orientaci na výsledek a silné organizační schopnosti

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Regionální obchodní manažer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
HR SPECIALISTA (M/Ž)
Brno - ABZAKOVO spol. s r.o.
OSTRAHA - Rajhrad/Syrovice - noční směny
Rajhrad - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Brigáda na léto v Brně! (A11000)
Brno - Hofmann Wizard s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
DPP - úklid - Vinohrady (Brno)
Brno - Aseta handicap s.r.o. | 5 000 Kč - 5 000 Kč
Úklidový pracovník/pracovnice na letišti, výplata ihned!
Brno - JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. | 150 Kč - 165 Kč
DPP - úklid - Řečkovice (Brno)
Kuchař nebo Grillmen Brno
Brno - Sborovna Brno s.r.o. | 150 Kč - 250 Kč
Člen výjezdové skupiny, 180 Kč/hod
Brno - LPS GUARD s.r.o. | 180 Kč - 180 Kč
SRPNOVÁ BRIGÁDA: Obsluha Gyros stánku
Brno - ŽS REAL, a.s. | 120 Kč - 140 Kč
Pracovník vrátnice objektu od 115 Kč/hod.
Brno - SONIDO Investment s.r.o. | 115 Kč - 120 Kč
Pohodová letní brigáda - 150 Kč/hod
Brno - Randstad HR Solutions s.r.o. | 150 Kč - 160 Kč
Vyučující informačních technologií 8 hodin týdně celý rok
Kuřim - Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. | 350 Kč - 350 Kč
Obsluha stánku s trdelníky a zmrzlinou - až 180 Kč/hod!
Brno - 21 Consult Group s.r.o. | 120 Kč - 180 Kč
DPP - Četař v úklidové společnosti (m/ž) - Brno
Brno - Aseta handicap s.r.o. | 10 000 Kč - 10 000 Kč
Skladník s VZV na 1 směnu
Brno - Manpower | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Brno - Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. | 350 Kč - 350 Kč
Servírka/číšník, Bílovice nad Svitavou, IHNED
Brno - Andrea Vlková | 120 Kč - 150 Kč
Prodavač/ka - brigádník
Kuřim - STAPROP-Marvan s.r.o. | 120 Kč - 140 Kč
Úklid apartmánů.
Brno - OD ALDIANA, s.r.o. | 2 500 Kč - 2 500 Kč
Kurýr Bolt Food (Brno)
Brno - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
DPP - úklid banky - Brno (nám. Svobody)
Brno - Aseta handicap s.r.o. | 115 Kč - 115 Kč
Letní brigáda ve výrobě - 3 DNY V TÝDNU (A11001)
Brno - Hofmann Wizard s.r.o. | 134 Kč - 142 Kč
Pomocne prace na rekonstrukci telocvicny
Brno - PIKHARTSPORTSERVIS s.r.o. | 170 Kč - 220 Kč

Práce Regionální obchodní manažer: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Regionální obchodní manažer?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Randstad HR Solutions s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Regionální obchodní manažer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Randstad HR Solutions s.r.o. ještě dnes.