Projektový manažer technických služeb

Praha

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející firmu v oblasti facility managementu bytových domů, která patří k největším správcům rezidenčních nemovitostí s dlouholetými zkušenostmi v oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer technických služeb.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za proces příjmu a ukončení klienta ve správě
  • Zajištění technického pasportu nemovitosti, smluvních vztahů, provozu technologií, BOZP, PO a právních souvislostí
  • Hodnocení kvality dodávaných podkladů a služeb, návrhy na optimalizaci
  • Komunikace s klienty, dodavateli a kolegy, řešení reklamací
  • Koncepční rozvoj a koordinace s externími odborníky
  • Spolupráce na vývoji nového informačního systému

Požadujeme

  • Min. Svzdělání technického charakteru
  • Zkušenosti v oblasti správy bytových domů
  • Orientace v oblasti technických zařízení (výhodou)
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel) a schopnost adaptace na nové systémy
  • Analytické myšlení a zkušenosti se zpracováním většího množství dat
  • Výborné komunikační dovednosti a orientace na obsluhu klienta
  • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • Systematický přístup k práci a chuť navrhovat opatření pro zefektivnění činností

Nabízíme

  • Práce pro jednoho z největších pražských správců nemovitostí s dlouholetými zkušenostmi
  • Různorodá práce bez stereotypu
  • Zaškolení a podpora od zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní doba a Home Office
  • Až 5 týdnů dovolené, 2 sick days a další benefity
  • Příspěvek na stravné, penzijní a životní pojištění
  • Možnost čerpání volného pátku v měsíci
  • Odměny dle dosahovaných výsledků
  • Lokalita: Praha – Kobylisy (v blízkosti metra)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Možnost home office

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Projektový manažer technických služeb
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
PROJEKTOVÝ SPECIALISTA
Praha - Grafton Recruitment
DIGITAL MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
Mobilní klientský poradce/kyně - Praha a okolí
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Data Analyst
Praha - Zásilkovna
Asistent/ka pro péči o korporátní klientelu
Specialista/tka marketingových kampaní
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Komerční bankéř/ka – Ostrava Nová Karolina

Práce Projektový manažer technických služeb: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Projektový manažer technických služeb?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer technických služeb ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.