Projektový inženýr (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, pružná pracovní doba

Klášterec nad Ohří

Informace
Do stabilního zázemí naší prosperující společnosti, hledáme posilu na pozici projektového inženýra.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Konkurenceschopnou mzdu, za kterou Vás bude bavit pracovat

• Pružnou pracovní dobu

• 25 dní dovolené

• 1000 Kč za docházku

• Pravidelné navyšování mzdy

• Příspěvek na dopravu

• Příspěvek na životní připojištění

• 2x ročně příspěvek na údržbu pracovního oděvu

• Stravenkový paušál

• Účast na projektech

• Přátelské a příjemné prostředí

Jaká by byla Vaše náplň práce:

• Vedení, koordinace a technický rozvoj projektu ve všech jeho fázích (návrh, realizace a SOP)

• Vytvoření a správa projektového plánu zajišťujícího dodržení všech milníků projektu

• Řízení a ekonomická kontrola rozpočtu projektu.

• Řízení a kontrola cílů kvality projektu ve spolupráci s oddělením kvality.

• Reprezentace zákazníka v interním prostředí, zajištění jeho informovanosti a hledání řešení jeho požadavků během vývojové fáze projektu.

• Zkušenosti s audity dle norem IATF 16949 nebo VDA 6.

• Dosažení všech technických milníků prostřednictvím zapojení technického týmu do návrhu formy, procesu nebo automatizace.

• Hledání řešení jakýchkoli incidentů, které se mohou objevit během životnosti projektu, za použití interních nebo externích zdrojů.

Jak by měl vypadat Váš profil:

• Měl byste být rozhodný a snadno se rozhodovat

• Pokud rádi analyzujete a máte smysl pro detail

• Nebojíte se komunikace a dokážete vyjednávat

• Výhodou bude pokud máte znalost LEAN výroby (VSM, 5S, SMED, ...)

• Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí (každodenní používání)

Budeme rádi pokud nám zašlete Váš profesní životopis!!
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Klášterec nad Ohří
Odvětví práce: Věda a výzkum
Pracovní pozice: Projektový inženýr (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, pružná pracovní doba
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Projektový manažer
Kadaň - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
- Kadaň - S T S P r u n é ř o v, a.s.
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Kadaň - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Kadaň - S T S P r u n é ř o v, a.s.
Svářeči
Kadaň - S T S P r u n é ř o v, a.s. | 22 000 Kč - 35 000 Kč
LETNÍ PRÁCE NA HPP - červenec, srpen
Klášterec nad Ohří - DISPONERO s.r.o. | 2 200 Kč - 27 000 Kč

Práce Projektový inženýr (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, pružná pracovní doba: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Projektový inženýr (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, pružná pracovní doba?

Práce je nabízena v lokalitě Klášterec nad Ohří.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy JOB LEADER EUROPE s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový inženýr (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, pružná pracovní doba ve městě Klášterec nad Ohří? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Klášterec nad Ohří - Věda a výzkum