PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v MPSV (SM 862 002, SM 863 005 a SM 863 013, SM 865 007 a SM 865 013)

Praha

Hlavní náplň činnosti:

  •  vyhodnocování a realizace projektů Národního
    plánu obnovy (dále jen „NPO“);
  •  příprava
    podkladů a stanovisek souvisejících s přidělenou agendou;
  •  kontrola způsobilosti výdajů v rámci jednotlivých projektů
    spolufinancovaných z NPO;
  • vedení operativní evidence finančních operací v rámci působnosti
    odboru;
  • zajišťování činností souvisejících s implementací a řízením
    projektů NPO v celostátním měřítku;
  • zajišťování spolupráce a koordinace se subjekty implementační struktury
    v rámci realizace NPO;
  • zajišťování přípravy výzev k předkládání projektů, spolupráce
    s příslušnými odbornými garanty při přípravě a realizaci výzev a
    zajišťování procesu výběru projektů žadatelů/příjemců;
  • provádění příjmu, ověřování a schvalování žádostí o platby příjemců
    finančních prostředků, příprava podkladů k uskutečnění jednotlivých
    plateb;
  • zajišťování řízení a implementace projektů NPO a zajišťování kontroly a administrace
    zpráv o realizaci těchto projektů;
  • podílení se na výkonu kontrol na místě a řešení nesrovnalostí pro
    projekty NPO;
  • zajišťování vedení dokumentace, archivace dokladů a shromažďování dat
    týkajících se projektů příjemců a jejich vkládání do příslušných
    informačních systémů;
  • poskytování informací, konzultací žadatelům a příjemcům a realizace
    seminářů a školení v oblasti témat určených působností daného
    oddělení;
  • výkon činností v souladu s metodikami a pravidly NPO a řízení se
    stanovenými pracovními postupy;
  • odpovědnost za správnost, včasnost, odbornost a komplexnost
    zpracovávaných materiálů;
  • zajišťování podkladů a stanovisek pro účast zástupců MPSV/řídicího
    orgánu programů ESF v řídicích, koordinačních a jiných platformách fondů
    EU;
  • spolupráce na zpracovávání analýzy rizik, jejich řízení, stanovení a
    kontroly plnění nápravných opatření.

Výběrového řízení na výše uvedené služební místo se v souladu se zákonem o státní službě může zúčastnit žadatel, který splňuje základní předpoklady stanovené v § 25 zákona o státní službě, tj.:

 a)    je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru;

b)    dosáhl věku 18 let;

c)    je plně svéprávný;

d)    je bezúhonný;

e)    dosáhl vysokoškolského vzdělání v magisterském studijním programu;

f)     má potřebnou zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

  • pružná služební doba;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 5 dnů indispozičního volna;
  • příspěvek na stravování, tzv. stravovací paušál;
  • další vzdělávání státních zaměstnanců;
  • možnost umístění dítěte do dětské skupiny (pouze Praha);
  • možnost práce částečně z domova;
  • zaměstnanecké benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb.

Více informací k jednotlivým služebním místům naleznete vždy u konkrétního oznámení o vyhlášení výběrového řízení zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/vyberova-rizeni-na-sluzebni-mista

Detaily o pracovním místě:
Firma: MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v MPSV (SM 862 002, SM 863 005 a SM 863 013, SM 865 007 a SM 865 013)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 780 - 45 420 Kč
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Pracovně právní vztah Plný / Služební poměr
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
METODIK/METODIČKA NPO (SM 861 004, SM 861 005 a SM 861 013)
Praha - MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Junior Motion Designer
Praha - Publicis Groupe CZ
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Senior Digital Specialist
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Media Executive

Práce PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v MPSV (SM 862 002, SM 863 005 a SM 863 013, SM 865 007 a SM 865 013): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v MPSV (SM 862 002, SM 863 005 a SM 863 013, SM 865 007 a SM 865 013)?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 30 780 - 45 420 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v MPSV (SM 862 002, SM 863 005 a SM 863 013, SM 865 007 a SM 865 013) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ještě dnes.