Programátor embedded systémů

Moravskoslezský kraj

Náplň práce

Staňte se součástí menšího týmu a podílejte se na vývoji inovativních embedded systémů!
  • Oživování desek plošných spojů: Zajištění správného zapojení a funkčnosti plošných spojů, diagnostika a řešení technických problémů při jejich oživování.
  • Mikrokontrolery: Programování a ladění mikrokontrolerů, optimalizace jejich výkonu a spolehlivosti v různých aplikacích.
  • Programování v jazyce C: Vývoj a údržba softwaru pro embedded systémy, psaní efektivního a spolehlivého kódu v jazyce C.
  • Spolupráce s programátory elektrických systémů: Úzká spolupráce s kolegy na návrhu, vývoji a testování integrovaných elektronických systémů.
  • Znalost elektrotechniky a mikročipů: Schopnost pracovat s mikročipy, zejména z řad STN 32 a Infineon. Nutnost porozumět technickým specifikacím a vlastnostem jednotlivých čipů.
  • Čtení technické dokumentace: Schopnost orientovat se ve schématech a technické dokumentaci, identifikovat klíčové informace pro vývoj a implementaci.
  • Práce s mikročipy STN 32 a Infineon: Praktické zkušenosti s těmito mikročipy, jejich programováním a implementací do systémů.
  • Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenosti s programováním v jazyce C
  • Praktické zkušenosti s mikrokontrolery a jejich programováním
  • Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci a schémata
  • Znalost a zkušenosti s mikročipy STN 32 a Infineon
  • Schopnost spolupracovat v týmu a komunikovat s dalšími programátory a inženýry
  • Nabízíme

  • Rozmanitou a stabilní práci ve strojírenské firmě
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus (možnost čerpání na rekreaci, na wellness, na sportovní aktivity, vzdělávání, pro platbu v lékárnách)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Roční odměna dle hospodářského výsledku
  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Jazykové vzdělávání přímo na pracovišti

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Moravskoslezský kraj
    Pracovní pozice: Programátor embedded systémů
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 20. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    IT ANALYTIK| OSTRAVA
    Ostrava - Grafton Recruitment
    IT SUPPORT ENGINEER
    Masérka / Masér do našeho týmu
    Ostrava - Bc. Adéla Dlouhá | 200 Kč - 220 Kč
    Prodavač/ka Oxalis čaj&káva. (BRIGÁDA)
    Ostrava - Teareza s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
    Prodejce automobilů (víkendová brigáda) (A11811)
    Ostrava - AURES Holdings a.s. | 150 Kč - 150 Kč
    Ostrava - Marek Kukuča | 130 Kč - 130 Kč
    Kontrolor/ Operátor
    Ostrava - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
    Kurýr Bolt Food (Ostrava)
    Ostrava - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
    BRIGÁDA - PRODEJNÍ ČINNOST (SM STUDÉNKA)
    Studénka - Tesco Stores ČR a.s. | 153 Kč - 153 Kč
    Řidič ostrahy výjezdového vozidla
    Ostrava - CENTR GROUP, a.s. | 19 900 Kč - 19 900 Kč
    Ostraha prodejny (kamery) - 150 Kč/hod
    Ostrava - LPS GUARD s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
    Seřizovač vstřikolisů
    Ostrava - Manpower | 180 Kč - 180 Kč
    Operátor-ka výroby I od 32.000 Kč I 13.+14. plat I Ubytování
    Ostrava - SH Job Partners s.r.o. | 27 000 Kč - 40 000 Kč
    Rozvozce pizzy a jídel
    Ostrava - Martina Bednářová | 120 Kč - 150 Kč
    Podpora Energy managementu v R&D centru (DPP)
    Ostrava - Vitesco Technologies - R&D Ostrava
    BRIGÁDA - PULTOVÝ PRODEJ (HM FRÝDEK MÍSTEK)
    Frýdek-Místek - Tesco Stores ČR a.s. | 153 Kč - 153 Kč

    Práce Programátor embedded systémů: Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Programátor embedded systémů?

    Práce je nabízena v lokalitě Moravskoslezský kraj.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Programátor embedded systémů ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.