Programátor elektronických systémů

Moravskoslezský, Staré Město

Staňte se součástí menšího týmu a podílejte se na vývoji inovativních elektronických systémů!

POPIS POZICE:
  • Návrh a kreslení plošných desek (PCB): Vytváření návrhů a layoutů plošných spojů pro různé elektronické projekty. Zajišťování optimalizace layoutu pro efektivní výrobu a provoz.
  • Kreslení a návrh elektrických obvodů: Vytváření podrobných schémat elektronických obvodů, včetně výběru vhodných komponent a zajištění jejich správného zapojení. Analýza a simulace obvodů pro ověření jejich funkčnosti.
  • Spolupráce na vývoji a testování elektronických systémů: Úzká spolupráce s týmem hardwarových a softwarových inženýrů na vývoji nových elektronických systémů. Testování a ladění prototypů, identifikace a oprava chyb, optimalizace výkonu a spolehlivosti.
  • Dokumentace a reporting: Příprava a aktualizace technické dokumentace včetně schémat, layoutů a testovacích protokolů. Zajištění přehledné a detailní dokumentace pro výrobu a další vývojové fáze.
  • Podpora při výrobě a nasazení: Poskytování technické podpory během výroby a montáže plošných spojů. Řešení problémů a otázek souvisejících s implementací a nasazením elektronických systémů.
  • Inovace a zlepšování procesů: Neustálé hledání nových řešení a technologií pro zlepšení stávajících návrhů a procesů. Přinášení inovativních nápadů a přístupů k vývoji elektroniky.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Zkušenosti s programem Proteus nebo podobným softwarem
  • Výhodou je znalost programování v jazyce C a prostředí Linux

NABÍZÍME:
  • Rozmanitou a stabilní práci ve strojírenské firmě
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus (možnost čerpání na rekreaci, na wellness, na sportovní aktivity, vzdělávání, pro platbu v lékárnách)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Roční odměna dle hospodářského výsledku
  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Jazykové vzdělávání přímo na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Staré Město
Odvětví práce: Development & Engineering
IT vývoj
Pracovní pozice: Programátor elektronických systémů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Programátor C, C++
Příbor - SPPA group s. r. o.
Mobilní poštovní specialista, Kopřivnice
Kopřivnice - Česká pošta, s.p. | 33 000 Kč - 33 500 Kč
Ostraha Veřovice 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP/OZZ
Kopřivnice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Kopřivnice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Operátor logistiky
Příbor - Česká pošta, s.p.
operátor/ka výroby (m/ž) Kopřivnice
Kopřivnice - Randstad HR Solutions s.r.o. | 30 000 Kč - 30 000 Kč
BRIGÁDA - PRODEJNÍ ČINNOST (SM STUDÉNKA)
Studénka - Tesco Stores ČR a.s. | 153 Kč - 153 Kč
Pracovník ostrahy ve Frýdku Místku, zálohy, nástup ihned, odměny!
Frýdek-Místek - ADESTRA security, spol. s r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
Úklid Kopřivnice 130,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Kopřivnice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Operátor /-ka výroby - vstupní bonus 10.000 Kč, 4 dny volno mezi směnami
Frýdek-Místek - Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. | 30 000 Kč - 33 000 Kč
Bezpečnostní pracovník vhodné i pro OZP - Pivovar
Frýdek-Místek - CENTR GROUP, a.s. | 19 500 Kč - 19 500 Kč
Kontrolor/ Operátor
Kopřivnice - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
Recepční - Strážná Radegast Nošovice
Kuchař/ka
Frýdek-Místek - U Richarda Rychaltice s.r.o.
BRIGÁDA - PULTOVÝ PRODEJ (HM FRÝDEK MÍSTEK)
Frýdek-Místek - Tesco Stores ČR a.s. | 153 Kč - 153 Kč
Operátor/ka výroby - Sitech Kopřivnice (A10752)
Kopřivnice - Hofmann Wizard s.r.o. | 28 000 Kč - 31 000 Kč
úklid, Staré město Frýdek Místku 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Frýdek-Místek - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Montážní dělník/ce - Mošnov (A11086)
Příbor - Hofmann Wizard s.r.o. | 32 000 Kč - 35 000 Kč
Pracovník ostrahy - Kopřivnice
Kopřivnice - SBS Security s.r.o. | 18 900 Kč - 22 000 Kč
Vrátný/á průmyslového objektu- Kopřivnice
Kopřivnice - LPS GUARD s.r.o. | 137 Kč - 137 Kč
operátor výroby Kopřivnice (m/ž)
Kopřivnice - Randstad HR Solutions s.r.o. | 29 000 Kč - 29 000 Kč
Hledá se skladník / řidič VZV
Kopřivnice - Manpower | 28 000 Kč - 32 000 Kč

Práce Programátor elektronických systémů : Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Programátor elektronických systémů ?

Práce je nabízena v lokalitě Staré Město.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Programátor elektronických systémů ve městě Staré Město? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Staré Město - Development & Engineering
IT vývoj