Prodavač/ka maso - uzeniny

Blansko, Boskovice
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Zvláštní prémie
    - Jiné výhody
  • Nabízená mzda: 27 000 - 31 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita, zkušenosti s prodejem na teplém pultu vítány.
Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a polotovarů do teplého pultu, doplňování a úklid.
Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 5:00-12:00h odpolední 12:00-18:40h, SOBOTA 5:00-12:00h (jednou za 14 dní), NEDĚLE ZAVŘENO!
Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (za příslušné pololetí).
První kontakt telefonicky v čase 7:00-15:30 h na č. , - p. Sekaninová Veronika, p. Stančík Vladimír nebo na email. adrese:
NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MAKOVEC a.s.
Lokalita: Boskovice
Pracovní pozice: Prodavač/ka maso - uzeniny
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 - 31 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    81 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Manažer
- Letovice - MAS Partnerství venkova, z. s.
Prodavač/ka - pokladní
Boskovice - JEDNOTA, spotřební družstvo v Boskovicích
Skladník expedient
- Blansko - TRIDO, s.r.o.
Vedoucí prodejny
Prodavač/ka květin
- Blansko - ZAHRADNICTVÍ HELENKA s.r.o.
Řezník - zpracovatel masa
- Bořitov - ZEPO Bořitov, družstvo
Manažer prodeje
- Černá Hora - Ing. Miloš Bílý
Asistent prodeje (ž/m) - Blansko
Blansko - Kaufland Česká republika v.o.s.
Učitelka/učitel odborného výcviku oboru "Prodavač"
- Letovice - Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
Brigádník (ž/m) - Blansko
TEAM LEADER VÝROBY | až 45 000 Kč
Blansko - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Boskovice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Pracovník úklidu
Blansko - BEDENIKA s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
Strážný - Blansko - nástup možný ihned
Blansko - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Práce Prodavač/ka maso - uzeniny: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Prodavač/ka maso - uzeniny?

Práce je nabízena v lokalitě Boskovice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 27 000 - 31 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MAKOVEC a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodavač/ka maso - uzeniny ve městě Boskovice? Pošlete svůj životopis firmě MAKOVEC a.s. ještě dnes.