Procesní inženýr/ka (až 60 tis. Kč, Lean management, vhodné pro absolventy)

Otrokovice

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v oblasti řízení výroby, technologie a praktikování Lean managementu? Hledáme procesního inženýra či inženýrku, který/á přinese svěží vítr do našich výrobních procesů! Zabývejte se kontrolou a optimalizací stávajících výrobních postupů, spolupracujte na mezinárodní úrovni a buďte součástí týmu, který táhne za jeden provaz.

Co budete dělat.

·      Začleníte se do týmu TPV specializovaného na výrobu kabelů pro elektroauta, kde máte přímý vliv na zlepšování procesů.

·      Prozatím jde o 3 linky vyčleněné v rámci celé velké společnosti a cca 35 zaměstnanců na nich pracujících. Plán je rozšiřovat a chtějí u toho mít ze startu procesního odborníka

·      Kontrolovat a optimalizovat stávající výrobní postupy s využitím Lean managementu.

·      Spoluvytvářet technologické postupy a návody pro efektivní výrobu.

·      Budete mít možnost pravidelné komunikace s kolegy v Německu a účast na zavádění nových projektů.

Požadujeme.

·      SŠ vzdělání a min. 2 roky praxe, nebo absolvent VŠ v oblasti elektrotechniky/strojírenství.

·      Ideální zkušenost s procesním/průmyslovým inženýrstvím a znalostmi v Lean managementu.

·      Pokročilé dovednosti práce s MS Office.

·      Znalost systémů ERP, systém SAP výhodou.

·      Samostatnost, důslednost a výborné komunikační schopnosti.

·      Anglický jazyk na úrovni B1.

Co Vám nabízíme:

·      5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc (Bridge Days)

·      Nevšední firemní kultura založená na spokojenosti zaměstnance a osobním přístupu. Jste v první řadě kolegyně, či kolega.

·      Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domova.

·      Kariérní rozvoj a mezinárodní programy.

·      Příspěvek na dojíždění.

·      Příspěvek na stravování přímo ve firmě, čaj, káva i voda na pracovišti.

·      Příspěvek na penzijní připojištěí.

·      Příspěvek na relaxaci a zdraví.

·      Masáže přímo ve firmě.

·      Firemní školka.

·      Odborné poradenství.

·      Výhody pro dárce krve.

Detaily o pracovním místě:
Firma: RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
Lokalita: Otrokovice
Pracovní pozice: Procesní inženýr/ka (až 60 tis. Kč, Lean management, vhodné pro absolventy)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Vedoucí elektroúdržby
Holešov - Nestlé Bratislava
PROJECT ENGINEER | PLASTICS
Zlín - Grafton Recruitment
HLEDÁŠ PRÁCI STAŇ SE SOUČÁSTÍ TÝMU V KFC!
Zlín - AmRest s.r.o. | 130 Kč - 160 Kč
Pokladní v supermarketu, Pohořelice - 161 Kč/hod.
Pohořelice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 161 Kč - 178 Kč
Ostraha prodejny, 150 Kč/hod, zálohy
Holešov - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
Brigáda v Penzionu u Kubesa(člen skupiny Amazing Places)
Kroměříž - Penzion U Kubesa s.r.o. | 130 Kč - 135 Kč
Obsluha NC strojů
Zlín - SIMPLEHIRE | 170 CZK
Úklid - pondělí až pátek, 7-11, 135,- Kč/hod. - na stálo
Zlín - Recovera Využití zdrojů a.s. | 135 Kč - 135 Kč
Výpomoc do skladu
Zlín - Matěj Tureček | 150 Kč - 150 Kč
Úklid Zlín Malenovice 160 Kč/hod
Zlín - BRUCO spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
Montážník
Zlín - SIMPLEHIRE | 180 CZK
Rozpočtář
Zlín - SIMPLEHIRE
Řidič vnitropodnikových převozů
Otrokovice - SIMPLEHIRE | 40 000 měsíčně
Brusič
Zlín - SIMPLEHIRE | 180 Kč/hod. - 210 Kč/hod.
Skvělá brigáda v obchodě Sklizeno
Zlín - VITAL FOOD s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Pracovníci ostrahy pro OZP od 120 Kč/hod
Otrokovice - TOP security s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč

Práce Procesní inženýr/ka (až 60 tis. Kč, Lean management, vhodné pro absolventy): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Procesní inženýr/ka (až 60 tis. Kč, Lean management, vhodné pro absolventy)?

Práce je nabízena v lokalitě Otrokovice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 50 000 - 60 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy RECRUITMENT FACTORY s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní inženýr/ka (až 60 tis. Kč, Lean management, vhodné pro absolventy) ve městě Otrokovice? Pošlete svůj životopis firmě RECRUITMENT FACTORY s.r.o. ještě dnes.