PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ

Praha

Výzkumného ústavu rostlinné výroby, v. v. i.

Drnovská 507/73, 161 00 Praha 6 – Ruzyně

Hledá vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektro
  • odbornou způsobilost v oboru elektro dle Vyhl. 50/1978 Sb. minimálně paragraf 6, či dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. minimálně paragraf 6
  • orientace v technické a elektro dokumentaci
  • spolehlivost, samostatnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk B
  • Základní znalost při práci na PC – MS Word a Excel

Pracovní náplň:

  • řemeslné a manuální práce
  • diagnostika a odstraňování běžných provozních závad v silnoproudých rozvodech
  • provádění pravidelných odečtů a jejich evidenci
  • správa přednáškové budovy a zabezpečení jejího chodu

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP, IČO, DPP či DPČ
  • benefity - příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno/sickdays, týden dovolené navíc
  • mobilní telefon
  • přátelský pracovní kolektiv, který pomůže a poradí – počáteční zaškolení je samozřejmostí
  • možnost stravování v místě pracoviště

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení nebo změny na dobu neurčitou.

Nástup: možný ihned

Místo výkonu práce: Praha - Ruzyně

Výběrové řízení se bude konat v předem stanoveném termínu na pracovišti VÚRV, v. v. i. v Praze Ruzyni. Vyhrazujeme si právo v tomto výběrovém řízení nevybrat žádného z uchazečů.

Nabídky obsahující profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů a případně doporučující dopis zasílejte na e-mail: *******@******* a současně na e-mail: toth@vurv.cz nebo na adresu: VÚRV, v.v.i. personální oddělení, Drnovská 507, 161 06 Praha 6 – Ruzyně.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
ZAHRADNÍK - ÚDRŽBY, REALIZACE, VÝSADBY
Praha - Bíba - zahradní architektura, s. r. o.
ZÁVOZNÍK/POPELÁŘ - VÝPLATA 1x TÝDNĚ!
Praha - Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Media Executive
Praha - Publicis Groupe CZ
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Marketing Activation Executive
Praha - British American Tobacco
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Junior Motion Designer

Práce PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i. ještě dnes.