Pracovník ochrany majetku a osob

Brno

Náplň práce:

  • kontrola
    dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob,
  • recepční
    činnost - evidence návštěv, přejímka pošty a balíků,
  • kontrola
    vjezdu a výjezdu vozidel, výdej klíčů od podnikových vozidel,
  • pochůzková
    a kontrolní činnost ve střeženém objektu dle instrukcí a pokynů,
  • provádění
    jednoduchých činností k zajištění bezpečnosti a základních úkonů ke snížení
    škod a ztrát na majetku a zdraví osob,
  • obsluha mechanických a elektrických zabezpečovacích
    zařízení, poplachových a požárních signalizací a kamerových systémů a jejich
    využívání k ostraze a ochraně majetku a osob (EZS, EPS, CCTV),
  • vedení
    dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech a
    zjištění a vedení stanovené evidence,
  • zabezpečení údržby pracoviště,
  • další
    úkoly dle rozhodnutí nadřízeného.

Požadujeme:

  • požadujeme základní znalost práce na PC,
  • občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • plnoletost, zodpovědnost, spolehlivost,
  • slušné jednání a vystupování.

Podmínky práce:

  • pracovní doba 12 hod. (denní/noční směna),
  • konkrétní termíny dle dohody a vytvořeného plánu směn,
  • spolupráce na DPP, max. 300 hod./rok,
  • v případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá
    spolupráce,
  • pracoviště Veslařská 230 a Rybkova 8, Brno,
  • odměna 150 Kč/hod. + zákonné příplatky,
  • výplata na účet 12. den následujícího měsíce,
  • možnost nástupu ihned, dle dohody.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Vojenský výzkumný ústav, s. p.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Pracovník ochrany majetku a osob
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč
Nabídka přidána: 2. 7. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah DPP / DPČ
Odpovědět na inzerát    40 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Referent hotovosti a cenin
Brno - Česká pošta, s.p.
Ostraha a bezpečnost
Modřice - SECURIA CZ s.r.o.
Pracovníci ostrahy, strážní
- Brno - BLESK Servis s.r.o.
Strážný/á
Rajhrad - Bartoň a Partner s.r.o.
Product Manager
Brno - ThreatMark
Úklidový/á pracovník/ce
Brno - Brno-Královo Pole - IF FACILITY a.s.

Práce Pracovník ochrany majetku a osob: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Pracovník ochrany majetku a osob?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 150 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Vojenský výzkumný ústav, s. p..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník ochrany majetku a osob ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Vojenský výzkumný ústav, s. p. ještě dnes.